۴ کشته در تصادف رانندگی در کرمانشاه

در همین زمینه سفری ایمن با خانواده آقای هاشمی در مسابقه “تخفیف، بیمه، حرکت!… ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ افزایش هزینه دلیل بیمه نکردن کافرما ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ در این تصادف که در کیلومتر ۱۳ محور روانسر به پاوه رخ داد، چهار نفر از اعضای یک خانواده اهل شهر شاهو شهرستان روانسر فوت کردند. مسئول فوریت های […]

در این تصادف که در کیلومتر ۱۳ محور روانسر به پاوه رخ داد، چهار نفر از اعضای یک خانواده اهل شهر شاهو شهرستان روانسر فوت کردند.

مسئول فوریت های پزشکی شهرستان روانسر گفت: تصادف یک دستگاه کامیونت و یک دستگاه خودوری سواری پراید در مسیر روانسر به پاوه در ظهر امروز جمعه، چهار فوتی و یک زخمی بر جای گذاشت.

کیومرث عظیمی روز جمعه در گفتگو با ایرنا افزود: در این تصادف که در کیلومتر ۱۳ محور روانسر به پاوه رخ داد، متاسفانه چهار نفر از اعضای یک خانواده اهل شهر شاهو شهرستان روانسر فوت کردند.

وی تصریح کرد: پدر و مادر این خانواده در دم جان باختند و دو فرزند آنها نیز پیش از رسیدن به مراکز درمانی روانسر فوت کردند.

راننده کامیونت هم که به شدت مجروح شده بود توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵روانسر به مرکز درمان بستر شهرستان روانسر انتفال یافت و به علت وخامت حال این مصدوم توسط اورژانس هوایی به کرمانشاه اعزام شد.

فرمانده پاسگاه پلیس راه روانسر پاوه نیز گفت: علت بروز این تصادف در دست بررسی است.

سروان محمدی افزود: نیروهای پلیس راه ، هلال احمر و اورژانس سریعا در محل حادثه حاضر شدند و اقدامات ترافیکی و امدادی را انجام دادند.

روانسر با شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.