عرصه موسیقی به ابتذال کشیده شده است

خبرگزاری میزان: آهنگساز سینما گفت: روزی هزاران خواننده و آهنگساز وارد بازار موسیقی می شوند بنابراین طبیعی است این عرصه به ابتذال کشیده شود که راه حل بهبود این وضعیت آگاهی دادن به مردم و بالا بردن شعور موسیقیایی است. میلاد موحدی آهنگساز سینما درباره وضعیت آهنگسازی در سینمای ایران گفت: به عنوان یک آهنگساز فیلم […]

خبرگزاری میزان: آهنگساز سینما گفت: روزی هزاران خواننده و آهنگساز وارد بازار موسیقی می شوند بنابراین طبیعی است این عرصه به ابتذال کشیده شود که راه حل بهبود این وضعیت آگاهی دادن به مردم و بالا بردن شعور موسیقیایی است.

میلاد موحدی آهنگساز سینما درباره وضعیت آهنگسازی در سینمای ایران گفت: به عنوان یک آهنگساز فیلم باید بگویم واقعیت این است که در این عرصه وضعیت خوبی نداریم. دلیل آن این است که صنعت سینما و موسیقی به شکل جدی در ایران وجود ندارد.

وی درهمین راستا افزود: البته در مورد تولید آثار، آثار بسیار خوبی در موسیقی فیلم ایران تولید شده است که به شخصه افتخار شاگردی بسیاری از آهنگسازان را در طول کار در  این سال ها داشته ام.

موحدی در پاسخ به این که چه نمره ای به موسیقی فیلم در سینمای ایرن می دهد بیان کرد: اگر امکانات داشته باشیم به نظر من موسیقی فیلم و سینمای ایران نمره قبولی ۱۰ را می گیرد ولی متاسفانه با کمبود امکانات و حمایت هایی که می تواند به تولیدات کمک کند روبه رو هستیم.

وی درباره ابتذال در موسیقی و آهنگسازی توضیح داد: در دنیایی زندگی می کنیم که دنیای رسانه است و هر کسی بخواهد برای خودش مخاطب جمع می کند. این که بگوییم مرز ابتذال کجاست برای هیچ کس دقیقا مشخص نیست. آگاهی مردم در طول زمان باید بالا رود و شناختشان از هنر جدی تر افزایش پیدا کند تا بتوانند موسیقی خوب و درست را تشخیص دهند.

این آهنگساز خاطرنشان کرد: صدها خواننده و آهنگساز روزانه وارد بازار موسیقی می شوند بنابراین طبیعی است این عرصه به ابتذال کشیده شود که راه حل بهبود این وضعیت آگاهی دادن به مردم و بالا بردن شعور موسیقیایی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.