جان‌باختن یک خانواده ۳ نفره بر اثر گاز گرفتگی/ دختربچه ۵ ماهه قربانی حادثه

سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ اعضای یک خانواده سه نفر بر اثر گازگرفتگی خبر داد. جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۲:۱۸ ظهر امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان جیهون، خیابان مرتضوی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود. او با بیان […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ اعضای یک خانواده سه نفر بر اثر گازگرفتگی خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۲:۱۸ ظهر امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان جیهون، خیابان مرتضوی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

او با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه شماره ۸۵ به محل حادثه اعزام می‌شود، تصریح کرد: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود که در یک واحد ۵۰ متری در طبقه اول نشت گاز منوکسید کربن اتفاق افتاده بود و پیش از رسیدن آتش‌نشانان اقوام و آشنایان این خانواده که از عدم پاسخگویی این افراد در طول یک‌روز گذشته نگران شده بودند درب را باز کرده و با وضعیت بی‌حال و بی‌رمق سه نفر از اعضای این خانواده که شامل پدر و مادر جوان و یک دختربچه ۵ ماهه بود مواجه می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: با حضور عوامل اورژانس متاسفانه مشخص شد هر سه نفر ساعت‌هاست جان خود را از دست داده‌اند.

ملکی درباره علت حادثه گفت: با حضور کارشناس آتش نشانی و بررسی بخاری مشخص شد مسدود بودن لوله سیمانی داخل دیوار که به‌عنوان خروجی دودکش استفاده می‌شد باعث عدم خروج آلاینده‌ها و انتشار این گاز خطرناک در داخل خانه شده است.

منبع: ایلنا

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.