پیوستن مهران احمدی به «ساخت ایران ۲»

سینماپرس: فصل دوم مجموعه نمایش خانگی «ساخت ایران ۲» در مرحله فیلمبرداری قرار داشته و اخیرا مهران احمدی به بازیگران این مجموعه اضافه شده است. برزو نیک‌نژاد، کارگردانی و امیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارند. ساخت ایران ۲ در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی […]

سینماپرس: فصل دوم مجموعه نمایش خانگی «ساخت ایران ۲» در مرحله فیلمبرداری قرار داشته و اخیرا مهران احمدی به بازیگران این مجموعه اضافه شده است. برزو نیک‌نژاد، کارگردانی و امیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارند.

ساخت ایران ۲ در ۲۶ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ایران و خارج از کشور تولید خواهد شد و تصویربرداری آن ۵ ماه به طول می‌انجامد.

مهران احمدی بازیگر پایتخت ۲ به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، سحردولتشاهی، سارا بهرامی و دو بازیگر لبنانی از بازیگران این سریال هستند.

فصل اول این مجموعه به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال ۹۰ و در ۱۸ قسمت تولید شد. در فصل اول این سریال محمدرضا گلزار، امین حیایی، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، گوهر خیراندیش، ملیکا عبدالرزاقی و بهاره رهنما به عنوان بازیگر حضور داشتند.

به گزارش فارس، ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی منصور سهراب‌پور و امیر پروین‌حسینی در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.