پرسش بازیگر طنز از رییس جمهور: کو انرژی ایام انتخابات؟

امیر حسین رستمی بازیگر طنز سریال های تلویزیونی در برنامه صبح امروز – چهارشنبه – «حالا خورشید» بر خلاف معمول این گونه برنامه ها حرف های صریح سیاسی بر زبان آورد و از کلیشه های معمول بیرون زد. او با انتقاد از گفت و گوی رییس جمهوری با رضا رشید پور گفت: آقای دکتر روحانی […]

امیر حسین رستمی بازیگر طنز سریال های تلویزیونی در برنامه صبح امروز – چهارشنبه – «حالا خورشید» بر خلاف معمول این گونه برنامه ها حرف های صریح سیاسی بر زبان آورد و از کلیشه های معمول بیرون زد.

او با انتقاد از گفت و گوی رییس جمهوری با رضا رشید پور گفت: آقای دکتر روحانی پیش از انتخابات انرژی بیشتری داشت ولی حالا احساس می کنیم از آن انرژی چندان خبری نیست در حالی که مردم همان انرژی را انتظار دارند و « ان شاء الله درست می شود» ها کافی نیست.

هر چند در ابتدا تصور می شد امیر حسین رستمی هم سو با برخی مدیران سیاسی تلویزیون قصد انتقاد از رییس جمهوری با سمت و سوی صرفا اقتصادی – معیشتی   دارد اما تأکید و اشاره به انرژی و شعارهای انتخاباتی نشان داد اتفاقا از همان منظری نقد می کند که هواداران روحانی می گویند و لحن او از جنس حامیان است نه منتقدانی که اساسا به او رأی نداده اند.

رضا رشیدپور هم از جلد گفت و گوی دوشنبه شب خارج شد و گفت: من البته اگر بخواهم حرفی بزنم می گویند چون در کمپین تبلیغاتی بوده موضع گیری می کند و تنها به این نکته اشاره می کنم که همه باید در کنار هم باشیم تا مشکلات را پشت سر بگذاریم نه این که تنها از یک نفر توقع داشته باشیم.

طعنه سیاسی دیگر بازیگر هنگامی بود که مجری از او پرسید: آیا راست است که شما پولدارهستید و به شوخی گفت نکند حساب بانکی سوییس ات لو رفته است! امیر حسین رستمی هم بی درنگ پاسخ داد: نه، من که آقازاده نیستم! شاید چون تنیس بازی می کنم این تصور ایجاد شده اما آقازاده نیستم!

منبع : عصر ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.