حمله با چاقو به ۲ روحانی در قم (+عکس)/ دادستانی: متهم تعادل روحی و روانی نداشته

دادستان قم در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد. مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم در گفتگو با میزان در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد. وی گفت: […]

دادستان قم در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.

مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم در گفتگو با میزان در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.

وی گفت: بر اساس تحقیقات مقدماتی مشخص شده است که این فرد از اهالی و ساکنین استان قم نبوده و در زمان وقوع جرم به دلیل مصرف شیشه تعادل روحی و روانی نداشته است.

کاهه افزود: خوشبختانه دو شهروند مضروب که روحانی بوده اند بلافاصله پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.

وی در رابطه با آتش زدن خودرو توسط این متهم نیز گفت: خودروی مذکور مربوط به خود متهم بوده که به دلیل توهم داشتن قصد داشته خود و ماشین را به آتش بکشد که در حین خودسوزی ماموران نیروی انتظامی مانع این اقدام شدند.

وی در پایان گفت: بر اساس استعلام‌های اولیه این فرد جزو اراذل اوباش نبوده و هیچ ارتباطی هم به اغتشاشات اخیر نداشته است.

 وضعیت دو روحانی مضروب خوب است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: وضعیت دو روحانی مضروب شده خوب است و به‌زودی از بیمارستان مرخص خواهند شد.

به گزارش تسنیم، محمود پرهام به مضروب شدن دو روحانی در قم اشاره کرد و اظهار داشت: پس از این اتفاق به‌سرعت عوامل اورژانس ۱۱۵ قم به محل اعزام و اقدام به انتقال این دو روحانی کردند.

وی گفت: وضعیت هر دو مصدوم خوب است و جای هیچ نگرانی نیست و به‌زودی مرخص خواهند شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با رد تمامی شایعات در خصوص وخیم بودن وضعیت این دو روحانی گفت: یکی از روحانیون از ناحیه پوست سر و دیگری از ناحیه دست مضروب شده که اقدامات درمانی بر روی آن‌ها در حال انجام است.

شایان‌ذکر است عصر امروز یک اراذل‌و اوباش که از خارج از قم به این شهر آمده بود با چاقو به دو روحانی حمله کرد که پس‌ از آن نیز دستگیر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.