مصدومیت ۸۸ نفر در مراسم تشییع شهدای آتش نشان

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از مصدومیت ۸۸ نفر در مراسم باشکوه تشییع پیکر ۱۶ شهید آتش نشان خبر داد و گفت: ۴ مصدوم این مراسم توسط آمبولانس ها به بیمارستانها منتقل شدند. حسن عباسی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ساعت ۷ صبح امروز ۵۰ تیم امدادی و درمانی […]

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از مصدومیت ۸۸ نفر در مراسم باشکوه تشییع پیکر ۱۶ شهید آتش نشان خبر داد و گفت: ۴ مصدوم این مراسم توسط آمبولانس ها به بیمارستانها منتقل شدند.
حسن عباسی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ساعت ۷ صبح امروز ۵۰ تیم امدادی و درمانی مرکز اورژانس تهران به همراه ۳۷ دستگاه آمبولانس، ۳ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه موتور آمبولانس در داخل و محوطه های مصلای امام خمینی (ره) و مسیرهای منتهی به بهشت زهرا(س) خدمات امدادی و درمانی ارائه کردند.
وی تصریح کرد: ۹۰ تکنسین اورژانس تهران از جمله پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی در مراسم امروز ۸۴ مصدوم را بصورت سرپایی در محل مداوا کردند.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: ۴ مصدوم این مراسم از جمله سه زن و یک مرد با آمبولانس ها برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستانهای امام خمینی (ره)، شریعتی و فیروزگر منتقل شدند.
وی وضعیت عمومی این ۴ مصدوم را رضایت بخش اعلام کرد.
آیین بدرقه، تشییع و خاکسپاری ۱۶ آتش نشان شهید حادثه ساختمان پلاسکو، صبح امروز (دوشنبه) با حضور گسترده و باشکوه اقشار مختلف مردم و مسئولان در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.
پیکرهای مطهر ۱۳ شهید آتش نشان حادثه پلاسکو بعد از وداع باشکوه ملت عزادار و قدرشناس ایران در قطعه ۵۰ بهشت زهرا(س) و در کنار شهدای مدافع حرم، آرام گرفتند.
همچنین پیکر سه شهید دیگر آتش نشان نیز برای خاکسپاری به زادگاه خود منتقل شدند.
شهیدان رضا نظری، بهنام میرزاخانی و علیرضا سفی زاده به ترتیب برای تشییع و خاکسپاری به اراک، ورامین و اسلامشهر منتقل شدند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.