روایت انتشار یک فیلم عجیب در اینستاگرام ملی‌پوش وزنه‌برداری/از پهلوانی به دور است

روایت انتشار یک فیلم عجیب در اینستاگرام ملی‌پوش وزنه‌برداری/از پهلوانی به دور است

انتشار فیلمی در اینستاگرام علی هاشمی وزنه‌بردار تیم‌ملی حاشیه‌های زیادی را به همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی هاشمی، ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان روز گذشته با انتشار فیلم و تصاویری در صفحه شخصی‌اش مدعی شده بود امکاناتی که در اختیار ملی‌پوشان در اردوهای تیم ملی قرار می‌گیرد در سطح این رشته المپیکی نیست؛ ادعایی که با توضیحات مسئولان اردوهای تیم ملی مشخص می‌شود، با واقعیت موجود فاصله دارد.

علی شاکری مسئول کمپ تیم های ملی درباره انتقاداتی که علی هاشمی، وزنه‌بردار تیم ملی به شرایط اردویی این رشته کرده است، می گوید:«ما اصلا اردویی نداشتیم که کسی بخواهد ناراحت و ناراضی باشد.تقریبا یک ماه است که اردوها تعطیل است.من اطلاع دقیقی از این ندارم که این فیلم ها و تصاویر برای چه زمانی بوده اما غذای آن روز ما کباب بود و فقط کارمندان فدراسیون حضور داشتند.»

او این را گفت و ادامه داد:«معمولا دو منوی غذایی در رستوران داریم؛ یکی برای کارمندان و یکی برای ورزشکاران. با توجه به کیفیت و هزینه بالای غذای ورزشکاران، نمی‌توانیم همان غذا را به کارمندان فدراسیون هم بدهیم. تصاویر منتشره مربوط به غذای کارمندان بوده که فردی از پشت میز یکی از کارمندان این عکس را گرفته است. آیا این رفتار اخلاقی و انسانی است که چنین رفتاری صورت گرفته؟»

مسئول کمپ تیم‌های ملی وزنه‌برداری ادامه داد:‌«متأسفانه هاشمی با وجود اینکه قهرمان است، اما مرام پهلوانی ندارد. او با این رفتارش کارمندان فدراسیون را زیر سؤال می‌برد؛ افرادی که شبانه‌روز زحمت می‌کشند تا امثال او برای ایران افتخارآفرینی کنند. البته، فیلمی هم که منتشر شده مربوط به حدود یک سال قبل است چرا که قسمتی که هاشمی شروع به فیلمبرداری می‌کند، خوابگاه بانوان است که تنها وزنه‌بردار بانو اجازه حضور و تردد از آن بخش را دارند و یک سال قبل مسدود شده.

شاکردی ادامه داد:«چنین رفتاری از پهلوانی و جوانمردی به دور است. نمی‌دانم هاشمی به دنبال چه هدفی است؟ تمام پرسنل فدراسیون از این رفتار او ناراحت هستند. در شش ماه اخیر حدود ۵۰۰ میلیون هزینه تغذیه ورزشکاران شده است. چرا وقتی چنین امکاناتی برای ورزشکاران مهیا می‌شود، برخی می‌خواهند این زحمات را نادیده بگیرند؟ »

او در پایان گفت:«درست است هاشمی قهرمان است، اما باید مرام پهلوانی هم داشته باشد. می‌توانید این موضوع را از ورزشکاران دیگر هم سؤال کنید. چرا تنها او این مطلب را مطرح کرده و وزنه‌برداران دیگر در این خصوص انتقادی نداشته‌اند؟ همانطور که گفتم فیلم و تصاویر منتشره مربوط به یک سال پیش است چرا که مسیری هاشمی از آن در حال عبور است، بسته شده.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.