این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

بعد از قرنطینه چه تغییری می کنیم؟!

کمی خودمان را از کنجش بیرون بکشیم ، با او کلنجار برویم و حقیقتش را کشف کنیم ، قطعا عاشقش می شویم ، شاید هیاهوی بیرون خانه ما را از خود غافل کرده بود، این روزها فرصتی است برای یافتن دوباره ی خود… .

عصر ایران ؛ مبینا محمدی – بعضی هامان کتاب خوان تر شدیم ، افرادی عاشق فیلم شدند ، برخی آشپزی یاد گرفتند ، بعضی ورزشی را شروع کردند ، بخشی مرتب تر شدند، جمعی نقاشی و ساز را از سر گرفتند، افرادی تمرین خط کردند، گروهی یادگیری زبان جدیدی را آغاز کردند، چندی در خود سفر کردند ، کسانی هم دفتر های خاک خورده ی شان را باز کردند و دست به قلم شدند … .

در این میان اما برخی تا نیمه ی روز در خواب ، خسته و کسل تر از همیشه ، نامرتب ، غرق در شبکه های اجتماعی ، بدون فعالیت ، پرخور تر از پیش ، به انتظار پایان این دوران نشسته تا شاید آن دست و پاشکسته کاری را که در گذشته انجام می دادند را از سر گیرند!

بعد از قرنطینه چه تغییری می کنیم؟!

شرایط سخت ، سخت است ؛ همه ی ما دلتنگ آنچه که عادتشان کردیم هستیم ، زندگی همه ی ما به نحوی مختل شده اما حرف این است ؛چه کار می‌توان کرد ؟! بحران است اما تنها کار خوب، تبدیل بحران به فرصت است ، فرصتی برای کار های عقب افتاده ، کارهایی که پشت گوش انداخته می‌شد ،چیزهایی که مدت هاست مشتاق یادگیری شان هستیم ، کارهایی که این بار روحمان را تغذیه دهیم ، شاید لازم باشد چندی در خانه بنشینیم و با خود فکر کنیم ، کمی خودمان را از کنجش بیرون بکشیم ، با او کلنجار برویم و حقیقتش را کشف کنیم ، قطعا عاشقش می شویم ، شاید هیاهوی بیرون خانه ما را از خود غافل کرده بود، این روزها فرصتی است برای یافتن دوباره ی خود… .

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی