افزایش ظرفیت مرکز نگهداری معتادان متجاهر غرب استان به ۱۸۰۰ نفر

استاندار تهران از افزایش ظرفیت مرکز نگهداری معتادان مشمول ماده ۱۶(معتادان متجاهر)غرب استان تهران در ملارد از ۸۰۰ به ۱۸۰۰ نفر خبر داد. به گزارش ایرنا، محمدحسین مقیمی روز پنجشنبه در جریان سفر به شهرستان ملارد و بازدید از مرکز نگهداری معتادان متجاهر مشمول ماده ۱۶(اخوان) افرود: مرکز اخوان مختص نگهداری معتادان متجاهر غرب شهر […]

استاندار تهران از افزایش ظرفیت مرکز نگهداری معتادان مشمول ماده ۱۶(معتادان متجاهر)غرب استان تهران در ملارد از ۸۰۰ به ۱۸۰۰ نفر خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمدحسین مقیمی روز پنجشنبه در جریان سفر به شهرستان ملارد و بازدید از مرکز نگهداری معتادان متجاهر مشمول ماده ۱۶(اخوان) افرود: مرکز اخوان مختص نگهداری معتادان متجاهر غرب شهر و استان تهران است و با تخصیص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار و تجهیز این مکان، ظرفیت نگهداری معتادان دراین مرکز به ۱۸۰۰ نفر افزایش می یابد.

وی یکی از مسائل پیش روی معتادان بعد از بهبودی را بازگشت به چرخه زندگی دانست و تصریح کرد: اداره کل فنی و حرفه ای باید به طور جدی در این بخش ورود کند و پس از اتمام دوره سم زدایی، لازم است امکانات برای مهارت آموزی معتادان در مراکزی نظیر اخوان مهیا شود.

به گزارش ایرنا، محمدحسین مقیمی استاندار تهران صبح امروز به شهرستان ملارد در غرب استان سفر کرد و در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدا به م قام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.

استاندار تهران دراین سفر، علاوه بر مرکز نگهداری معتادان (اخوان)، از واحدصنعتی قطعه سازی خودرو بازدید کرد.

شهرستان ملارد با مساحت ۹۶۰ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر در غرب استان تهران واقع شده و دارای دو بخش مرکزی و صفادشت است.

منبع: ایرنا

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.