این عذرخواهی قابل تقدیر است!

عذرخواهی وزیر ارتباطات از صاحبان کسب‌وکار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، از اخبار اقتصادی جالب توجه امروز بود. به گزارش ایسنا، امروز محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توئیتر خود با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای کسب‌وکارهایی که فعالیت آنها مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است، نوشت:” یکی از جهت‌گیری‌های دولت برای حل معضل بیکاری، […]

عذرخواهی وزیر ارتباطات از صاحبان کسب‌وکار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، از اخبار اقتصادی جالب توجه امروز بود.

به گزارش ایسنا، امروز محمدجواد آذری جهرمی در صفحه توئیتر خود با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای کسب‌وکارهایی که فعالیت آنها مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است، نوشت:” یکی از جهت‌گیری‌های دولت برای حل معضل بیکاری، توسعه کسب‌وکارهای نوپا و تقویت فضای مجازی بوده و خواهد بود. وظیفه دارم از صدها هزار هموطن عزیزی که به دلیل شرایط اخیر متضرر شده‌اند عذرخواهی کنم. با بازگشت آرامش در حال مذاکره با شورای امنیت کشور برای رفع محدودیت‌ها هستیم”.

در حال حاضر تعدادی از کسب‌وکارهای نوپا و استارتاپی فعالیت‌های خود را مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های خارجی مانند تلگرام و اینستاگرام انجام می‌دهند اما در روزهای اخیر به دلیل ناآرامی‌های ایجاد شده، این شبکه‌ها از دسترس کاربران خارج شده‌ و فیلتر شده‌اند.

عذرخواهی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از صاحبان کسب‌وکارهای مجازی اقدامی قابل تقدیر در راستای سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید مبنی بر پاسخگویی به شهروندان و حفظ و توسعه اشتغال در کشور است.

نظرات بسته شده است.