جزییات شهادت یک پاسدار در ناآرامی های نجف آباد

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اغتشاشگران در شهر کهریز نجف‌آباد یکی از پاسداران را با شلیک مستقیم گلوله به شهادت رساندند. ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص حوادث شب گذشته شهرستان نجف‌آباد، اظهار کرد: متأسفانه شب گذشته در یکی از شهرهای اقماری اطراف نجف‌آباد به نام “کهریز” که ۱۰ هزار […]

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اغتشاشگران در شهر کهریز نجف‌آباد یکی از پاسداران را با شلیک مستقیم گلوله به شهادت رساندند.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص حوادث شب گذشته شهرستان نجف‌آباد، اظهار کرد: متأسفانه شب گذشته در یکی از شهرهای اقماری اطراف نجف‌آباد به نام “کهریز” که ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد چند نفر از اغتشاش‌گران با سلاح‌های شکاری به‌سوی پاسداران شلیک مستقیم می‌کنند که به شهادت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی منجر شد.

وی افزود: متأسفانه تعدادی از نیروهای بسیج هم با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفتند و مجروح و با حال وخیم به بیمارستان اعزام شدند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه در خودِ شهر نجف‌آباد زیاد آشوبی را شاهد نبودیم، گفت: سپاه با خویشتن‌داری هیچ شلیکی به سوی اغتشاش‌گران انجام نداد.

ابوترابی در پاسخ به این سؤال که آیا این شلیک‌ها در اطراف نجف‌آباد توسط گروهک منافقین انجام شده است یا خیر؟ گفت: در این خصوص باید دستگاه‌های امنیتی جوابگو باشند. پشت پرده این ماجرا را باید دستگاه‌های امنیتی روشن کنند و در آینده نزدیک این ضاربان دستگیر خواهند شد.

منبع: ایسنا

 

نظرات بسته شده است.