رئیس سابق موساد: نباید دیگ تهران را هم بزنیم/ حمایت ما کار معترضان را خراب می‌کند

برای اسرائیل بهتر است آرام بنشیند و بگذارد اتفاقات ایران سیر طبیعی خود را طی کنند. هالوی رئیس اسبق موساد در انتقاد به حمایت بی پرده نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اعتراضات ایران گفته است : بهتر از دیگه ایران را هم نزنیم و بگذاریم اعتراضات سیر طبیعی خود را طی کند و نهایتا […]

برای اسرائیل بهتر است آرام بنشیند و بگذارد اتفاقات ایران سیر طبیعی خود را طی کنند.

هالوی رئیس اسبق موساد در انتقاد به حمایت بی پرده نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اعتراضات ایران گفته است : بهتر از دیگه ایران را هم نزنیم و بگذاریم اعتراضات سیر طبیعی خود را طی کند و نهایتا میوه آن را بچینیم.

به گزارش خبرآنلاین فرایم هالوی،جاسوس کارکشته اسرائیلی به روزنامه جروزالم پست گفت: برای اسرائیل بهتر است آرام بنشیند و بگذارد اتفاقات ایران سیر طبیعی خود را طی کنند.

وی محتاطانه با ذکر این جمله که به ما به خوبی توصیه شده است دیگ تهران را هم نزنیم گفت: اگر ما خود را به حوادث ایران تزریق کنیم، از هیچ نقطه ای سود نخواهیم برد .

او که نتانیاهو را مخاطب قرار داده بود گفت: حمایت آشکار اسرائیل از اعتراضات به ضرر معترضان تمام می شود و نتیجه لازم را نمی دهد.

هالوی با اشاره به اینکه اعتراض ها در ایران، موفقیتی مثبت در جهت توسعه منافع اسرائیل است به جروزالم پست گفت که نتایج این اعتراض ها می تواند به نفع اسرائیل باشد.

او گفت با تاکید بر اینکه اسرائیل باید به آنچه که در خیابان های ایران اتفاق می افتد علاقه مند باشد، گفت: ما باید به گونه ای رفتار کنیم که مفید و نه غیر مفید و مخرب باشد.

نظرات بسته شده است.