واکنش محسن‌هاشمی به گزارشی درباره تهران: گزارش آن‌قدر منفی بود که انگار همه باید مهاجرت کنیم

رئیس شورای پنجم شهر تهران در واکنش به گزارش معاون برنامه‌ریزی شهرداری گفت: گزارش آن‌قدر منفی بود که انگار همه باید از تهران مهاجرت کنیم. ایلنا نوشت: در سی‌وپنجمین جلسه شورای شهر محسن هاشمی (رئیس شورای شهر) در واکنش به گزارش معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران گفت: در گزارش شما مزیت‌های تهران مطرح نشده […]

رئیس شورای پنجم شهر تهران در واکنش به گزارش معاون برنامه‌ریزی شهرداری گفت: گزارش آن‌قدر منفی بود که انگار همه باید از تهران مهاجرت کنیم.

ایلنا نوشت: در سی‌وپنجمین جلسه شورای شهر محسن هاشمی (رئیس شورای شهر) در واکنش به گزارش معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران گفت: در گزارش شما مزیت‌های تهران مطرح نشده است.

او ادامه داد: هدف اصلی ما این است که ضعف‌ها برطرف شده اما گزارش شما آنقدر منفی بود که انگار باید همه از تهران مهاجرت کنیم.

رئیس شورای شهر تهران خطاب به حجت میرزایی افزود: به نظر من باید در برنامه سوم شهرداری تهران روی مزیت‌های شهر بخش ویژه‌ای باز کنیم.

هاشمی در ادامه؛ جلسه شورا را در ساعت ۱۱ به پایان رساند. این در حالی است که به علت بیماری برخی از اعضا، سی‌وپنجمین جلسه شورا تا ساعت ۳۰/۹ دقیقه به صورت رسمی آغاز به کار نکرد.

هاشمی در تشریح علت پایان زودهنگام جلسه گفت: امروز در ریاست جمهوری جلسه‌ ویژه‌ای برگزار می‌شود که من حتما باید در آن حضور داشته باشم و از آنجا که آقای امینی (نایب رئیس شورا) بیمار بودند و نمی‌توانیم اداره جلسه را به ایشان واگذار کنیم، این جلسه به اتمام می‌رسد.

منبع: ایلنا

نظرات بسته شده است.