در واکنش به ناآرامی‌های اخیر؛ روسیه: دخالت در امور داخلی ایران غیرقابل قبول است

وزارت خارجه روسیه با ابراز امیدواری نسبت به اینکه اعتراضات در ایران به خشونت و خونریزی کشیده نشود، تاکید کرد که دخالت‌های خارجی در امور داخلی ایران غیر قابل قبول است. در همین زمینه انسداد ۳ محور اصلی به دلیل بارش برف، کولاک شدید و رانش زمین اسفند ۲۲, ۱۳۹۹ گرمای بیش از ۵۰ درجه […]

وزارت خارجه روسیه با ابراز امیدواری نسبت به اینکه اعتراضات در ایران به خشونت و خونریزی کشیده نشود، تاکید کرد که دخالت‌های خارجی در امور داخلی ایران غیر قابل قبول است.

 

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دخالت‌های خارجی در امور داخلی ایران که می‌تواند به بی‌ثبات‌تر شدن شرایط کمک کند غیرقابل قبول است.

به گزارش جماران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه با ابراز امیدواری نسبت به اینکه اعتراضات در ایران به خشونت و خونریزی کشیده نشود، تاکید کرد که دخالت‌های خارجی در امور داخلی ایران غیر قابل قبول است زیرا می‌تواند باعث وخیم‌تر شدن اوضاع شود.

به گزارش جماران، طی روزهای اخیر اغلب مقامات کاخ سفید و سناتورهای آمریکایی در اظهاراتی مداخله‌جویانه از ناآرامی‌های ایران حمایت کردند.

این در حالی است که بن رودز مشاور امنیت ملی باراک اوباما در پیامی توییتری به مقامات آمریکایی یادآوری کرد که اعتراضات مردم ایران برای احقاق حقوق خودشان است و نه برای آمریکا.

رئیس‌جمهور در واکنش به ناآرامی‌های این روزهای کشور با اشاره به ابراز شادمانی دشمنان انقلاب گفت: این آقایی (ترامپ) که امروز در آمریکا می‌خواهد با مردم ما همدردی کند یادش رفته که چند ماه پیش ملت ایران را تروریست نامید. این آدمی که سرتا پایش علیه ملت ایران است حق ندارد برای مردم ایران دلسوزی کند.

نظرات بسته شده است.