اردوغان: در سال ۲۰۱۸ سیاست خارجی جسورانه‌تری را در پیش خواهیم گرفت

رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی به مناسبت سال جدید میلادی تصریح کرد که کشورش در عرصه خارجی در سال آتی سیاست جسورانه‌تری و ریسک پذیرتری را در پیش خواهد گرفت. به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی تلویزیونی تصریح کرد: ترکیه نمی‌تواند آینده خود را بدون […]

رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی به مناسبت سال جدید میلادی تصریح کرد که کشورش در عرصه خارجی در سال آتی سیاست جسورانه‌تری و ریسک پذیرتری را در پیش خواهد گرفت.
به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی تلویزیونی تصریح کرد: ترکیه نمی‌تواند آینده خود را بدون حل مشکلات منطقه تضمین کند، این مساله ما را سوق می‌دهد تا سیاست خارجی فعال‌تر و جسورانه‌تری را در پیش بگیریم و حتی اگر شرایط ایجاب کند، سیاست ریسک پذیرتری را دنبال خواهیم کرد.
وی افزود: ما می‌دانیم که سال ۲۰۱۸ با خود تحولات جدیدی را چه در داخل یا در خارج کشور به همراه خواهد داشت، به همین دلیل ما به تحکیم قدرت کشورمان در تمامی زمینه‌ها ادامه خواهیم داد و برای همبستگی میان دولت و ملت تلاش خواهیم کرد تا آمادگی‌ ما برای رویارویی با بحران‌هایی که در آماج آنها قرار خواهیم گرفت، بیشتر شود.
منبع: ایسنا

نظرات بسته شده است.