افشاگری علی شادمان بازیگر: برای این سریال ۲ سال داروی ضد رشد مصرف می‌کردم تا چهره و قدم تغییر نکند

علی شادمان بازیگر نقش رهی در سریال «سرزمین مادری» راز تغییر نکردن چهره و قدش را افشا کرد.

افشاگری علی شادمان بازیگر: برای این سریال 2 سال داروی ضد رشد مصرف می‌کردم تا چهره و قدم تغییر نکند

فیلم نیوز نوشت: علی شادمان بازیگر نقش رهی در سریال «سرزمین مادری»، این روزها به واسطه انتشار سریال و مواجهه مخاطبان با بازی درخشانش در یازده سالگی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

هنوز بسیاری از ما علی شادمان را با بازی درخشانش در فیلم «میم مثل مادر » به یاد داریم که با همان فیلم، نوید ظهور یک استعداد جدید در عرصه هنر را می‌داد.

او سال ۱۳۹۹ متنی منتشر کرده و از مشکلاتی که زمان بازی در این سریال داشت پرده برداشته بود. حالا پس از گذشت سه سال همزمان با انتشار این سریال، این متن با عنوان درد یازده ساله در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است. او در این نوشته به واقعیت تلخ و تکان‌دهنده‌ای اشاره کرده است.

علی شادمان در سن یازده سالگی برای بازی در نقش رهی در سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی دو سال تلاش کرده بود و  اگر سریال توقیف نمی‌شد و ماحصل کارش همان زمان در معرض دید مخاطبان قرار می‌گرفت، طبیعتا تمام این سال‌ها با اتفاق‌های مهم‌تری روبه‌رو می‌شد.

شادمان سه سال پیش با انتشار متنی تحت عنوان «درد یازده» ساله درباره مشکلات زمان بازی در این سریال نوشته: «من برای این سریال دو سال از عمر و سلامت روح و جسمم را صرف کردم. در دوران بلوغ بودم و یک سال‌ونیم از آن دو سال را هر شب آمپول‌های جلوگیری از رشد می‌زدم تا چهره و قدم تغییر نکند. هنوز با عواقبش می‌جنگم و منتی هم نیست.»

نظرات بسته شده است.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه