چت صوتی ChatGPT رایگان برای همه کاربران آیفون

OpenAI اعلام کرده است که ویژگی چت صوتی در برنامه رسمی ChatGPT خود برای آیفون و آیپد اکنون برای استفاده همه در دسترس است، بدون نیاز به اشتراک.

chatgpt for iphone feature

OpenAI در ماه سپتامبر چت های صوتی را در برنامه چت جی پی تی خود معرفی کرد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که به جای تایپ کردن، با ربات چت به صورت مکالمه صحبت کنند، اما قبلا فقط برای مشترکین پلاس و تجاری در دسترس بود.

اعلامیه روز سه‌شنبه توسط گرگ براکمن، بنیانگذار OpenAI، همه چیز را تغییر می‌دهد و چت صوتی اوپن آی  اکنون برای همه کاربران رایگان iOS و اندروید منتشر شده است.

ChatGPT OpenAI مدت‌هاست که در وب در دسترس بوده و قبلاً از طریق چندین برنامه شخص ثالث در iOS در دسترس بوده است، که بسیاری از آنها کمی بهتر از برنامه‌های کلاهبرداری هستند، اما این برنامه قانونی به کاربران راهی امن برای استفاده از ChatGPT در حال حرکت می‌دهد.

برای کسانی که با ChatGPT آشنایی ندارند، این یک ربات چت مبتنی بر هوش مصنوعی است که از هوش مصنوعی مولد برای پاسخ دادن به سوالات و ارائه مشاوره در مورد موضوعات مختلف استفاده می کند. تاریخچه بین دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شود، بنابراین می‌توانید تعاملات ChatGPT خود را هم در وب و هم در دستگاه‌های iOS مشاهده کنید، و سیستم تشخیص گفتار Whisper را یکپارچه می‌کند.

اگر نشنیده باشید، چند روز پر سر و صدا در این شرکت بود. سم آلتمن، مدیرعامل OpenAI، جمعه گذشته ابتدا از سمت خود به عنوان مدیرعامل برکنار شد و سرمایه‌گذاران و کارمندان شرکت را که از طریق یک پیام داخلی و پست وبلاگ شرکت مطلع شدند، شوکه کرد. این اخراج ظاهراً به دلیل اختلافات داخلی بر سر مسیر OpenAI بود.

تقریباً تمام کارکنان OpenAI تهدید کردند که در صورت عدم بازگرداندن آلتمن، استعفا خواهند داد. سپس صبح چهارشنبه وقتی OpenAI به توافق رسید آلتمن به عنوان مدیرعامل بازگردد، همه چیز تغییر کرد. این بازگشت با تأسیس هیئت مدیره جدیدی همراه است که برت تیلور، مدیر عامل سابق Salesforce، به عنوان رئیس، و لری سامرز، وزیر خزانه‌داری سابق ایالات متحده حضور دارند.

مایکروسافت، یکی از حامیان مالی OpenAI، از این تغییرات استقبال کرد. ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت در پستی در X، قبلا توییتر، گفت: “ما معتقدیم که این اولین گام اساسی در مسیری به سوی حکومتداری با ثبات تر، آگاهانه تر و موثرتر است.”

آلتمن در پست قبلی خود گفت: “من مشتاقانه منتظر بازگشت به OpenAI هستم.”

یک حساب OpenAI برای استفاده از برنامه ChatGPT مورد نیاز است و می توان آن را از اپ استور دانلود کرد. [لینک مستقیم]

نظرات بسته شده است.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه