پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های قسام: هر کاری لازم باشد در این نبرد تاریخی انجام خواهیم داد

سردار قاآنی:  فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی، آن گونه که قبل از آن بود، نخواهد بود.

پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های قسام: هر کاری لازم باشد در این نبرد تاریخی انجام خواهیم داد

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران پیامی خطاب به «محمد الدیف» فرمانده کل گردان‌های مقاومت عزالدین قسام ارسال کرد.

به گزارش فارس؛ سردار اسماعیل قاآنی در پیامی خطاب به «محمد الدیف» فرمانده کل گردان‌های مقاومت عزالدین قسام نوشت: حماسه بزرگی به نام طوفان الاقصی ثبت کردید که با یاری خداوند و به دست مجاهدان گردان‌های القسام و مجاهدان مقاومت در غزه به انجام رسید. ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و به صورت عملی و قاطع نشان دادید که رژیم از تار عنکبوت ضعیفتر است.

در بخشی از این پیام آمده است:  فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی، آن گونه که قبل از آن بود، نخواهد بود. ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و به صورت عملی و قاطع ثابت کردید که از تار عنکبوت ضعیفتر است. در وصف این واقعه بزرگ همین بس که دشمن و دوست اعلام کرده اند که فلسطین و منطقه بعد از سیل الاقصی به آنچه قبل از سیل الاقصی بود نخواهد بود.همچنین فرمانده سپاه قدس با اشاره به دستاوردهای نیروهای مقاومت نوشت: حملات مقاومت علیه نیرو‌ها و خودرو‌های زرهی دشمن به همگان ثابت کرد که مقاومت در غزه قابلیت ابتکار و نوآوری دارد.

سردار قاآنی تاکید کرد: ما به شما اطمینان می‌دهیم که به عنوان بخشی از حمایت‌های موثر و مستمر خود از مقاومت، هر کاری را که باید در این نبرد تاریخی انجام خواهیم داد.

نظرات بسته شده است.