افشای زندگی سخت و طاقت‌فرسای رضا بهرام

رضا بهرام، خواننده موسیقی پاپ با انتشار یک مجموعه استوری از زندگی پرمشقت و سخت خود و راه دشواری که پیمود تا به عنوان یکی از پرطرفدارترین خواننده‌های امروز موسیقی مطرح شود، پرده برداشت.

رضا بهرام

رضا بهرام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مجموعه عکس‌هایی را به صورت استوری منتشر کرد که روایت کننده روزهای سخت زندگی او بوده تا به مرحله امروز رسیده است.

او در این عکس‌ها از روزهایی نوشته که به عنوان پیک موتوری و فروشنده نوتلا کار می‌کرده و به عنوان یک شنونده به کنسرت خواننده‌های مشهور می‌رفته، تا اینکه با تلاش و پشتکار به جایی رسیده که حتی سال گذشته رکورد مخاطب در کنسرت را شکسته است.

این خواننده همچنین در این رشته استوری‌ها از دوستان و خانواده خود به عنوان پشتوانه و مشوق خود یاد کرده و به خاطر حمایت‌های آنها برای رسیدن به موفقیت قدردانی کرده است.

رضا بهرام در این استوری‌ها ویدیویی را هم منتشر کرده که در آن خطاب به مخاطبانش در یکی از کنسرت‌ها گفته: روزهایی بود که حتی نمی‌دانستم صبحانه یا ناهار چه باید بخورم اما از تلاش دست برنمی‌داشتم و با خودم می‌گفتم: یا بهشت زهرا یا برج میلاد؛ یعنی اینکه یا باید بمیرم یا اینکه در برج میلاد کنسرت بگذارم.

بخشی از استوری‌های این خواننده را می‌بینید.

رضا بهرام

رضا بهرام

رضا بهرام

رضا بهرام استوری 4

منبع آرمان ملی
از طريق اینستاگرام رسا نشر تلگرام رسا نشر

نظرات بسته شده است.