خرید یوان علی پی با وانیکس

از خواندن جمله خرید یوان علی پی چه چیزی در ذهن شما نقش می‌بندد؟ اینکه شخصی به نام علی پی وجود دارد که در میدان فردوسی یوان می‌فروشد؟ آیا اسم رمز خرید یوان است؟ یا چیزهای دیگری که به ذهن ما هم نمی‌رسد.

خرید یوان علی پی با وانیکس

راستش در این جمله منظور ما از علی پی بخش پرداخت آنلاین سایت Alibaba.com است که بصورت AliPay نمایش داده می‌شود و چیزی مثل Paypall و مانند آن است. اما مگر خرید یوان از این سیستم پرداخت آنلاین خیلی چیز پیچیده‌ای است که راجع‌به آن خبر منتشر کرده‌ایم؟ خیر، اما نکات مهمی دارد که باید به‌عنوان بازرگان آنها را بدانید.

برای خرید یوان علی پی با وانیکس؛ کلیک کنید

واردات کالا با علی بابا

همچنین سایت علی بابا این امکان را فراهم کرده است که بازرگانان از سراسر دنیا بتوانند از شرکت‌های بزرگ چینی کالا خریداری کرده و وارد کشور کنند. امروزه همه شرکت‌های بازرگانی به‌دنبال این هستند که کارهای واردات را برای بازرگانان خود توسط خرید از سایت علی بابا انجام دهند. اما این سایت چگونه می‌تواند به شما در واردات کالا کمک کند؟ آیا تابه‌حال از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کرده‌اید؟ خب خرید از علی بابا دقیقا مانند خرید از سایت‌های فروشگاهی است.

برای خرید از علی بابا با وانیکس کلیک کنید.

انتخاب فروشگاه

اولین گام برای خرید کالا از سایت علی بابا، انتخاب فروشگاه یا فروشگاه‌هایی است که کالای مورد نظر شما را می‌فروشند. تنها کافی است در این سایت نام کالای مورد نظر خود را وارد کنید تا هزاران فروشگاه و شرکت فروشنده چینی بالا آمده و بتوانید یکی را انتخاب کنید.

خرید یوان علی پی با وانیکس

عموما در این مرحله شما باید دقت داشته باشید که بهترین فروشگاه یا شرکت فروشنده آن است که اولا کالاهای موردنظر شما را با کیفیت بالا عرضه کند و درثانی بتوانید از آنجا خرید عمده کنید. با انتخاب نوع کالا و تعداد آنها، باید به‌سراغ پرداخت هزینه یا تسویه حساب بروید.

پرداخت ارز با علی پی

در مرحله تسویه حساب شما باید پروفرمای خرید را در سایت بارگذاری کرده و در بخش پرداخت آنلاین که علی پی نام دارد، اقدام به ارسال حواله ارزی به حساب شرکت فروشنده کنید. کار با علی پی و پرداخت یوان با آن چنان ساده است که جدیدا دولت چین احساس خطر کرده و درصدد رقابت با این سیستم پرداخت آنلاین برآمده است.

به همین دلیل ارز دیجیتال و سیستم پرداخت دولتی ویژه‌ای را معرفی کردند تا بتواند جایگزین علی پی شود. با این حال همچنان خرید یوان علی پی حرف اول را در روش پرداخت حواله ارزی برای واردات از چین می‌زند.

خرید یوان با علی پی با وانیکس

شاید یوان علی پی چه برای واردات کالا چه به‌منظور خریدوفروش ارز کار چندان دشواری نباشد، اما یک‌سری ریزه‌کاری‌ها و نکات خاص دارد که تنها از پس متخصصان باتجربه‌ای که مدت زیادی است با این سیستم پرداخت ارز آنلاین سروکله می‌زنند، برمی‌آید.

در اینجا یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که می‌تواند برای شما با علی پی به‌سادگی یوان خریداری کند را آورده‌ایم: بازرگانی وانیکس. این شرکت در حوزه واردات کالا به وسیله سایت علی بابا و البته خریدوفروش یوان توسط سیستم پرداخت علی پی فعالیتی چندین ساله داشته و می‌تواند شما را در مسیر خرید یوان هدایت کند.

 

نظرات بسته شده است.