حکم «۱۳ ماه حبس» برای سردار سعید قاسمی

گلپور درباره جزییات حکم صادره گفت: سعید محمدقاسمی لنگرودی به دلیل توهین و تهدید به قتل، به پرداخت جزای نقدی به میزان سیزده میلیون و یک ریال در حق صندوق دولت و به دلیل تهدید نیز به تحمل سیزده ماه و یک روز حبس محکوم شده است.

حکم «۱۳ ماه حبس» برای سردار سعید قاسمی

در پی شکایت رضا گلپور نویسنده کتاب شنود اشباح از سردار سعید قاسمی، دادگاه سعید قاسمی را به تحمل ۱۳ ماه حبس محکوم کرد.
به گزارش دیده‌بان ایران؛  رضا گلپور با اعلام نتیجه دادگاه سردار قاسمی گفت: در سخنرانی روز دهم اردیبهشت ۱۴۰۱ در مراسم رسمی تشییع جنازه مرحوم “نادر طالب زاده اردوبادی که توسط رسانه های مختلف، به شکل زنده منتشر گردید، سردار سعید قاسمی خطاب به رضا گلپور نویسنده مقاله انتقادی در سایت دیده بان ایران گفته بود: “…آدم گیج و نامردی که براش[برای مرحوم طالب زاده! ] خزعبلات نوشتی و اینها… حقّ استغفارطلبی و اینها هم نداری…اینها تو رو دو مرتبه باید بِچِپونَنِت توی [زندان ] اوین ترتیبت و همونجا باید بِدَن! و افشات می کنیم اونجا! لِهِت می کنیم! بخای فکر کنی تو جامعه بِچِرّی ارّه باد وِل بدی اینها…خاک تو سر جامعه …به بی حجاب ظریف و اینها هم کاری نداشته باشیم ، دهن تو رو …آسفالت می کنیم… که با پیگیری شکایت قانونی گلپور منجر به محکومیت حبس و جزای نقدی برای سعید قاسمی گردید.
گلپور درباره جزییات حکم صادره به دیده بان ایران گفت: سعید محمدقاسمی لنگرودی به دلیل توهین و تهدید به قتل، به پرداخت جزای نقدی به میزان سیزده میلیون و یک ریال در حق صندوق دولت و به دلیل تهدید نیز به تحمل سیزده ماه و یک روز حبس محکوم شده است.

نظرات بسته شده است.