بازگشت دوباره فرزاد جمشیدی برای اجرای ویژه‌برنامه رمضانی

«صبح روز بعد» که کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما محسوب می‌شود، در هر قسمت به روایت یکی از قهرمانان ملی _ مذهبی ایران می‌پردازد

بازگشت دوباره فرزاد جمشیدی برای  اجرای ویژه‌برنامه رمضانی

«صبح روز بعد» عنوان ویژه‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان است که به مدت ۳۰ روز و با اجرای فرزاد جمشیدی روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط‌عمومی برنامه «صبح روز بعد»، این برنامه که کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما محسوب می‌شود، در هر قسمت به روایت یکی از قهرمانان ملی _ مذهبی ایران می‌پردازد که به نوعی بر تاریخ ایران یا اسلام تاثیرگذار بوده‌اند.

«صبح روز بعد» دارای هفت آیتم متنوع است که هر کدام برای خودشان قصه و روایتی مجزا دارند. در این برنامه آیتمی برای آسیب‌های اجتماعی ساخته شده و در هر برنامه در دو قسمت کوتاه، قصه زندگی افرادی روایت می‌شود که یا دچار آسیب‌های اجتماعی شده و سر و کارشان به گرمخانه‌ها افتاده و یا افرادی که خودشان یک کنشگر اجتماعی محسوب می‌شود.

همچنین، آیتمی در این برنامه گنجانده شده که  مخاطب می‌تواند، دقایقی کوتاه مزار یکی از شهدای دفاع مقدس را از قاب تلویزیون زیارت کرده و با یک معرفی کوتاه با عقاید و افکار او آشنا شود.

یکی دیگر از آیتم‌های ویژه برنامه «صبح روز بعد»، برنامه «سحرخوانی» خواهد بود و حمید خزاعی-خواننده به طور زنده و در فضای استودیو «سحرخوانی» را اجرا خواهد کرد.

همچنین  هر روز قرار است قطعه‌ای با روایت صابر خراسانی خوانده شود.

در برنامه «صبح روز بعد» در هر قسمت نیز قرار است خاطره‌ای از سریال‌ها و برنامه‌های مناسبتی ماه رمضان در سال‌های گذشته بازگو شود.

«صبح روز بعد» در ۳۰ قسمت ۱۲۰ دقیقه‌ای، سحرهای ماه مبارک رمضان از ساعت چهار صبح‌ و از برج میلاد تهران روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

نظرات بسته شده است.