روایت یکی از دانش‌آموزان مدرسه در بلوار فردوس تهران: خودم با چشم دیدم چیزی از پنجره به داخل کلاس انداختند

روزنامه همشهری به نقل از یکی از دانش‌آموزان مسموم شده مدرسه در بلوار فردوس نوشته است: خودم با چشم دیدم چیزی از پنجره به داخل کلاس انداختند. کلاس ما مشرف به حیاط است و قطعا کسی که این کار را کرده در حیاط مدرسه بوده است.

روایت یکی از دانش‌آموزان مدرسه در بلوار فردوس تهران: خودم با چشم دیدم چیزی از پنجره به داخل کلاس انداختند

روزنامه همشهری در گفت‌وگو با یکی از دانش‌آموزان مدرسه بلوار فردوس به نقل از او روایت کرده که با چشم خود دیده چیزی از پنجره به داخل کلاس پرتاب شده است و بعد از آن دانش‌آموزان دچار مسمویت شدند.

به گزارش همشهری، در بلوار فردوس غرب دانش‌آموزان یکی از دبیرستان‌های دولتی وضعیت مسمومیت‌ها را تجربه کردند.

یک نفر از این دانش‌آموزان به همشهری می‌گوید: «خودم با چشم دیدم چیزی از پنجره به داخل کلاس انداختند. کلاس ما مشرف به حیاط است و قطعا کسی که این کار را کرده در حیاط مدرسه بوده است. بوی بدی تمام فضای کلاس را پر کرد و چون بچه‌ها ترسیده بودند و به سمت در هجوم بردند، به سختی از کلاس خارج شدیم، اما در راهرو هم وضعیت همین بود و بوی بد همه‌جا پر شده بود. من همانجا روی زمین افتادم. سوزش چشم و حالت تهوع شدید اجازه نمی‌داد که راه بروم. یک نفر کمکم کرد و خودم را به حیاط رساندم و کف زمین خوابیدم.»

البته این دانش‌آموز به‌گفته خودش کمی بعد که حالش بهتر می‌شود، به سرعت مدرسه را ترک می‌کند و به سمت خانه می‌رود: «من دیگر به مدرسه نمی‌روم. مرگ را جلوی چشمم دیدم. آنقدر حالم بد بود که فکر می‌کردم چند دقیقه دیگر زنده نمی‌مانم. اصلا نمی‌توانید تصور کنید که چه بوی وحشتناکی تنفس می‌کنید و در یک لحظه تمام بدن‌تان قفل می‌کند.»

نظرات بسته شده است.