بازداشت مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد / تعلیق فعالیت دو خبرنگار

هیچ گونه سند و مدرکی دال بر انجام تعرض فیزیکی از سوی مربی موصوف نسبت به دانش آموزان این مدرسه فوتبال نزد دستگاه قضائی ارائه نشده و به اثبات نرسیده است.

بازداشت مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد / تعلیق فعالیت دو خبرنگار

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی ضمن اعلام خبر بازداشت یک مربی متخلف یکی از مدارس فوتبال در مشهد گفت: هیچ فرد و گروهی در برابر قانون از حاشیه امن برخوردار نیستند.

به گزارش مهر، محمدحسین درودی اظهار کرد: برپایه همین گزارش و متعاقب انتشار اخبار گوناگون در خصوص رویداد تخلف در یک مدرسه فوتبال در مشهد در فضای مجازی، پرونده‌ای به منظور بررسی چگونگی ماجرا و صحت و سقم اخبار منتشره در دستگاه قضائی تشکیل و تحقیقات همه جانبه با نظارت دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی به صورت ویژه توسط یکی از شعب بازپرسی آغاز و نهایتاً با انجام بررسی‌های لازم افراد دخیل در ماجرا با حضور در مرجع قضائی توضیحات و دفاعیات خود را ارائه کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: در فرایند تحقیقات انجام شده برای ۳ نفر از خبرنگاران و یکی از مسئولان اداره ورزش و جوانان مشهد قرار تأمین قانونی صادر شد.

وی افزود: در ادامه تحقیقات انجام شده مربی این مدرسه فوتبال در شعبه بازپرسی حاضر و اتهامات انتسابی به ایشان تفهیم و قرار تأمین مناسب صادر شد.

درودی بیان کرد: تعداد دو نفر از خبرنگاران دخیل در ماجرا و نیز مربی این مدرسه فوتبال طی صدور قرار نظارت قضائی به مدت ۶ ماه به ترتیب از فعالیت‌های رسانه‌ای و مربیگری منع شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی اظهار کرد: بر این اساس و مطابق تمام تحقیقات انجام شده هیچ گونه سند و مدرکی دال بر انجام تعرض فیزیکی از سوی مربی موصوف نسبت به دانش آموزان این مدرسه فوتبال نزد دستگاه قضائی ارائه نشده و به اثبات نرسیده است.

وی افزود: دستگاه قضائی در راستای حمایت از بازیکنان این مدرسه فوتبال و پیشگیری از اخلال در امور ورزشی آنها، دستورات لازم را نسبت به مسئولان مربوطه صادر کرده تا با نظارت ویژه، آموزش‌های ورزشی آنان دنبال و پیگیری شود.

نظرات بسته شده است.