خرید انلاین نوار تست قند خون

خرید انلاین نوار تست قند خون

 

نوار تست قند خون از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افرادیست که روزانه از گلوکومتر استفاده می کنند . این وسیله از اقلام  جانبی دستگاه تست قند خون است و باید برای هر بار تست ، یک نوار درون دستگاه قرار بگیرد . برخی افراد روزانه یکبار اقدام به تست قند خون می کنند و این کار معمولا به منظور تست قند پایه صورت می گیرد . در حالی که برخی دیگر ، استفاده بیشتری داشته و ممکن است بین 3 الی 4 مرتبه نیز احتیاج به تکرار تست داشته باشند .

در این شرایط ، باید مرتبا در راستای خرید نوار یا استریپ ها اقدام شود .

در سال های اخیر یکی از پر طرفدار ترین روش های خرید استریپ ، خرید آنلاین نوار تست قند خون بوده است . روش انلاین دارای مزایایی ست که باعث شده برخی ان را به طور کامل جایگزین خرید حضوری کنند . از جمله این مزایا می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه ها اشاره کرد . با کمک سفارشات انلاین نیازی به حضور در فروشگاه ها نبوده و می توان تنها با صرف چند ثانیه زمان ، محصول درخواستی را درب محل مورد نظر تحویل گرفت .

با این حال ، برای این نوع خریداری نیز باید نکاتی مورد توجه قرار بگیرد تا بتوان خریدی ایمن و اصولی را تجربه نمود .

در زیر ، به بررسی نکاتی پرداخته شده است که حین خرید باید در نظر گرفته شود.

نوار تست قند خون, خرید انلاین نوار تست قند خون, رسا نشر - خبر روز

 

نکات مهم حین خرید آنلاین نوار تست

 

یکی از مهم ترین نکات ، اعتبار سایت مورد نظر است . سایت فروش تجهیزات پزشکی همانند فروشگاه های مربوط به فروش این محصولات ، باید دارای تاییدیه های اداره تجهیزات پزشکی باشد . این ارگان علاوه بر فروشگاه ها و مراکز حضوری ، روی سایت ها نیز نظارت داشته و تنها در صورتی تاییدیه و پروانه به ان اعطا می شود که از تمامی فیلتر ها عبور کند .

بسیاری از سایت ها ممکن است نوار تست قند خون به فروش برسانند . اما باید خرید تنها از سایتی صورت بگیرد که دارای پروانه بوده و توسط اداره تجهیزات پزشکی مورد تایید باشد . به خصوص با توجه به حساسیت بالای نوار ها ، ارگان ذکر شده روی کیفیت ، محل و شرایط نگهداری نوار ها نیز نظارت داشته و محصولاتی توسط این سایت ها به فروش می رسند که دارای سلامت و اصالت هستند . از نمونه سایت های معتبر جهت فروش تجهیزات پزشکی می توان به وبسایت تخصصی بی گزند اشاره نمود .

 

توجه به برند و مدل  در خرید آنلاین نوار تست قند خون

 

استریپ ها به گونه ای طراحی شده اند که هر محصول برای یک دستگاه  قند خون مناسب است . البته برخی برند ها ، نوار هایی را تولید کرده اند که می تواند با چند مدل از همان برند  سازگاری داشته باشد ؛ اما در برخی دیگر از مدل ، برای هر مدل دستگاه ، نوار بخصوصی نیز احتیاج است .

هنگام خرید ، باید این مساله مورد توجه قرار بگیرد . در اطلاعات مربوط به هر نوار که در سایت موجود است ، باید مدل های سازگار دستگاه تست قند خون بررسی شود و گزینه ای را خریداری نمود که تطابق با گلوکومتر را داشته باشد .

در صورتی که این اطلاعات در سایت موجود نباشد ، می توان با واحد های پشتیبانی و مشاوره تماس گرفته و با مشورت انان ، گزینه صحیح را خریداری نمود . این نوع مشاوه های تلفنی برای افرادی که به تازگی قصد شروع به استفاده از  گلوکومتر را دارند ، مناسب است  . همچنین در صورت خرید دستگاهی جدید برای اطمینان از سازگاری نوار ها ، می توان  از مشاورین راهنمایی دریافت نمود .

 

بررسی تاریخ انقضا در خرید آنلاین نوار تست قند خون

 

تاریخ انقضا جزو اطلاعاتیست که روی جلد هر نوار ثبت می شود . این تاریخ می تواند بین ۱۲ الی ۱۵ ماه زمان داشته باشد . با این حال ، تاریخ درج شده تا زمانی معتبر است که قوطی در حالت پلمپ باشد . به محض باز کردن درب قوطی ، محصول از حالت پلمپ خارج شده و باید ظرف مدت ۳ ماه مورد استفاده قرار بگیرد .

در صورتی که اطلاعات مربوط به تاریخ انقضا در سایت درج نشده باشد ، می توان با واحد فروش تماس گرفته و در ارتباط با این مساله سوال کرد .

 

 

نحوه خریداری از سایت های انلاین

 

پس از بررسی تاییدیه های یک سایت ، می توان به بخش تجهیزات مربوط به تست قند خون وارد شده و از لیست مورد نظر ، وارد بخش تجهیزات جانبی شد . معمولا با انجام این کار ، لیستی از انواع برند ها و مدل های نوار تست به مشتری ارائه می شود . با پیدا کردن نوار مورد نظر ، روی ان کلیک کرده و اطلاعات درج شده را بررسی نمایید .

جهت انتخاب تعداد بسته های مورد نظر ، به میزان مصرف گلوکومتر نیز توجه شود . توصیه می گردد افرادی که استفاده کمتری از این دستگاه دارند ، بسته هایی با تعداد کمتر را خریداری کنند . به عنوان مثال ، در صورت تمایل به خرید ۵۰ عدد نوار تست ، این سفارش را به صورت دو بسته ۲۵ عددی انتخاب کنند . البته بسیاری از برند های سازنده این کار را انجام داده و به منظور افزایش طول عمر نوار ها ، ان را در بسته هایی با تعداد کمتر تفکیک نموده اند .

پس از انتخاب تعداد ، به درگاه بانکی وصل شده و پس از ثبت سفارش ، محصولات مورد نظر در کوتاه ترین زمان برای خریدار ارسال خواهند شد .

 

 

نکات مهم حین تحویل گرفتن سفارشات

 

برخی نکات حین تحویل گرفتن محصول از اهمیت برخوردار هستند . به عنوان مثال ، هنگام تحویل سفارش حتما به پلمپ و اکبند بودن قوطی توجه شود . در صورتی که قوطی ها از این حالت خارج شده باشند ، از قبول ان خودداری کرده و محصول را مرجوع نمایید . چرا که امکان فاسد شدن نوار وجود دارد  . نوار های سالم و فاسد شده از لحاظ ظاهری قابل تشخیص نیستند . به همین دلیل ممکن است نتایجی را ارائه دهند که اعتبار نداشته و از محدوده واقعی دور است .

از طرف دیگر ، از تطابق سفارش با محصول دریافتی نیز اطمینان حاصل نمایید . گاها ممکن است به علت حجم بالای سفارشات ، محصولات هنگام ارسال جابجا شوند .

سایت های معتبر معمولا با در نظر گرفتن این مشکلات احتمالی ، بخشی با عنوان خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته اند که می توان این مشکلات را با انان در میان گذاشته تا در راستای مرجوعی ، تعویض و یا بازگشت محصول اقدام نمایند .

همچنین معمولا با توجه به همین احتمال ، محصولات با گارانتی و ضمانت ارسال در نظر گرفته شده اند .

 

مزایای خرید انلاین نوار تست قند خون

 

این کار در اولین مرحله ، منجر به صرفه جویی در زمان می شود . افرادی که مرتبا نیاز به تست قند دارند ، باید همواره به  نوار دسترسی داشته باشند . این امر نیازمند صرف زمان زیاد برای مراجعه به فروشگاه ها و خرید کردن است . برای افرادی که زمان کافی و شرایط خرید حضوری ندارند ، با کمک خرید انلاین می توان ظرف مدت چند ثانیه ، اقدام به سفارش محصولات مورد نظر نمود .

از طرف دیگر ، سایت ها معمولا قیمت کمتری برای محصولات خود در نظر می گیرند . این مراکز با توجه به حذف واسطه ها ، عدم نیاز به کرایه محل و … ، محصول را با قیمتی نزدیک به قیمت اصلی خرید ارائه می کنند . همچنین برای مشتریان دارای عضویت ، و در جشنواره های تخفیفاتی و مناسبت های مختلف ، تخفیف هایی نیز در نظر می گیرند که معمولا در این شرایط ، قیمت کاهش بیشتری نیز پیدا می کند .

کاهش قیمت برای افرادی که مرتبا باید اقدام به تست قند خون کنند ، از مهم ترین فاکتور هاست . برخی همچون بیماران دیابتی ، ممکن است ماهانه تا ۱۰۰ عدد نوار نیز احتیاج داشته باشند . در این شرایط طبیعتا سایت هایی که قیمت مناسبی برای محصولات در نظر گرفته اند ، طرفداران بیشتری خواهند داشت .

خرید آنلاین نوار تست قند خون از سایت بی گزند

نوار تست قند خون, خرید انلاین نوار تست قند خون, رسا نشر - خبر روز

یکی از سایت های معتبر در زمینه خرید آنلاین نوار تست قند خون سایت تجهیزات پزشکی بی گزند bigazand.com است که می توانید با مراجعه به این سایت و مشاهده انواع نوار های تست قند خون نوار مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید بی گزند دارای نماید اعتماد و عضو سازمان تجهیزات پزشکی کشور (imed) است

 

 

نظرات بسته شده است.