غرق شدن ۲ نفر هنگام عکاسی کنار رودخانه دز

در این حادثه که به علت بی احتیاطی هنگام عکاسی کنار رودخانه اتفاق افتاد، جوان ۲۲ ساله‌ای که با عمو و دختر عموی خود از ایذه به دزفول آمده بودند، پس از عبور از موانع و بدون توجه به علائم هشدار دهنده، هنگام عکس گرفتن سر خورده و درون آب سقوط می‌کند.

خوزستان/ غرق شدن 2 نفر هنگام عکاسی کنار رودخانه دز

 رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مرگ عمو و برادر زاده‌اش در پی بی احتیاطی هنگام عکاسی کنار رودخانه دز خبر داد.
روح‌اله بهشتی‌فرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ این سازمان مبنی بر غرق شدن دو نفر در رودخانه دز، سریعا اکیپ امداد نجات ایستگاه شماره ۲ دزفول به محل گزارش شده واقع در بوستان ساحلی علی کله اعزام شد.
به گزارش ایسنا، وی افزود: در این حادثه که به علت بی احتیاطی هنگام عکاسی کنار رودخانه اتفاق افتاد، جوان ۲۲ ساله‌ای که با عمو و دختر عموی خود از ایذه به دزفول آمده بودند، پس از عبور از موانع و بدون توجه به علائم هشدار دهنده، هنگام عکس گرفتن سر خورده و درون آب سقوط می‌کند.

بهشتی‌فرد ادامه داد: در این حین عموی این فرد برای کمک کردن به برادرزاده اقدام می‌کند ولی متاسفانه منجر به مرگ هر دو نفر می‌شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: آتش‌نشانان‌ جسم بی جان عمو و برادرزاده را از آب خارج کرده و در اختیار نیروهای اورژانس ۱۱۵ قرار دادند اما متاسفانه عملیات احیای قلبی نتیجه‌بخش نبود و در نهایت این مرد ۵۰ ساله و جوان ۲۲ ساله به سردخانه باغ بهشت منتقل شدند.

نظرات بسته شده است.