دلجویی وزارت فرهنگ و ارشاد از سیروان خسروی

معاون وزیر فرهنگ: کلیه برنامه های فرهنگی و هنری در کشورمان با استناد به قوانین مصرح در زمینه نشر و انتشار و اجرای برنامه های هنری در کشور برگزار می شود و در این زمینه قانون بالاترین محل رجوع برای رفع ابهامات احتمالی است.

دلجویی وزارت فرهنگ و ارشاد از سیروان خسروی

معاون هنری وزیر فرهنگ طی تماسی با سیروان خسروی خواننده پاپ کشورمان از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز موسیقی این خواننده در اهواز دلجویی کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون وزیر فرهنگ در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد نشاط و تزریق روحیه امید در جامعه، نقش هنرمندان به ویژه در بخش موسیقی را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.
بر همین اساس وی در ادامه با اشاره به اهمیت تمکین از مجوز های قانونی صادره از سوی این وزارتخانه برای تمامی دستگاه‌ها و نهاد ها در کشور افزود: کلیه برنامه های فرهنگی و هنری در کشورمان با استناد به قوانین مصرح در زمینه نشر و انتشار و اجرای برنامه های هنری در کشور برگزار می شود و در این زمینه قانون بالاترین محل رجوع برای رفع ابهامات احتمالی است.
معاون هنری وزیر فرهنگ در ادامه از رایزنی‌های این وزارتخانه در راستای عمل به این قوانین با نهادها و دستگاه‌های دیگر خبر داد و افزود: این وزارتخانه آمادگی دارد تا با جلسات مشترک در این زمینه تمامی شبهات برگزاری اجراهای هنری قانونی از سوی دیگر نهاد ها بر طرف کرده و شرایط برای تسهیل برگزاری اجراهای دارای مجوز از سوی این وزارتخانه فراهم گردد.

نظرات بسته شده است.