کشف ۲ جنازه جدید در متروپل

تاکنون ‌۳۷ نفر از شهروندان در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند و جستجو همچنان برای بیرون آوردن پیکرهای احتمالی زیر آوار ادامه دارد.

, کشف ۲ جنازه جدید در متروپل, رسا نشر - خبر روز

فرماندار آبادان در خصوص خارج کردن ۲ پیکر دیگر از زیر آوار متروپل در بامداد شنبه گفت: منتظر اعلام نهایی پزشک قانونی در خصوص هویت پیکرهای کشف شده هستیم و پس از آن در خصوص آمار فوتی‌ها اظهار نظر می‌کنیم.

احسان عباسپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر عملیات آواربرداری در ساختمان متروپل با شتاب بسیار خوبی در حال انجام است و وارد مرحله حساسی شده‌ایم.

وی افزود: با توجه به روند آواربرداری در حال نزدیک شدن به مراحل پایانی عملیات آواربرداری ساختمان متروپل هستیم.

فرماندار آبادان با بیان اینکه تصمیم نهایی برای باقی‌مانده ساختمان متروپل پس از اتمام عملیات آواربرداری گرفته می‌شود، گفت: در بخش‌های مختلف متروپل نیروهای عملیاتی حاضر در محل در حال جداسازی آوارها هستند.

عباسپور تصریح کرد: تاکنون ‌۳۷ نفر از شهروندان در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند و جستجو همچنان برای بیرون آوردن پیکرهای احتمالی زیر آوار ادامه دارد.

وی در خصوص خارج کردن دو پیکر دیگر از زیر آوار متروپل در بامداد شنبه گفت: منتظر اعلام نهایی پزشکی قانونی در خصوص هویت پیکرهای کشف شده هستیم و پس از آن در خصوص آمار فوتی‌ها اظهارنظر می‌کنیم.

نظرات بسته شده است.