آرشیو تلوبیون از دسترس خارج شد

آرشیو ساعتی تلوبیون برای دسترسی به برنامه‌های صداوسیما در روزهای مختلف، از دسترس کاربران خارج شده است.

 آرشیو ساعتی تلوبیون که دربرگیرنده محتوای پخش‌شده برنامه‌ها از شبکه‌های مختلف سیما بود، چند روزی است که در دسترس کاربران نیست.

پیش از این در روز ۱۲ بهمن، سایت تلوبیون که پخش برنامه‌های صداوسیما را در دستور کار دارد، مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و اکنون این تلویزیون تعاملی، دسترسی به آرشیوش را برای کاربران محدود کرده است.

سایت «تلوبیون» سه‌شنبه ـ ۱۲ بهمن ماه ـ مورد حمله‌های سایبری قرار گرفت. حساب رسمی تلوبیون چند ساعت قبل از تایید این حمله سایبری، اعلام کرده بود که زیرساخت‌های این سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صـداوسـیما روز ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۲ بامداد تا ساعت ۲۳ دچار اختلال شد و برنامه‌های چندین شبکه در این بازه زمانی به شکل ناقص آرشیو شد.

تلوبیون طی روزهای اخیر همچنین اعلام کرده است که تایم شیفت این وب سایت و اپلیکیشن پخش برنامه‌های تلویزیون، با ۱۰ ساعت افزایش، ۱۲ ساعته شد. بر این اساس کاربران این سایت می توانند تا ۱۲ ساعت زمان را به عقب برگردانند و برنامه‌ها را تماشا کنند.

منبع: ایسنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه