حادثه ای تلخ برای ۴ زن جوان در تنگ سرخ

۴ خانم جوان در بویراحمد دچار حادثه شدند.

جهانبخش وحدت نژاد ریاست این سازمان در جمع خبرنگاران از گازگرفتگی ۴ خانم جوان در باغات تفریحی تنگ سرخ خبر داد و گفت: ساعت ۱۳ و ۴۳ دقیقه امروز جمعه ۳ دی ماه ۴ خانم جوان توسط همراهان خود و با شکایت تنگی نفس، تهوع و استفراغ به پایگاه اورژانس ۱۱۵ تنگ سرخ بویراحمد مراجعه کردند.

وی افزود: بلافاصله اقدامات درمانی شامل اکسیژن درمانی و سرم درمانی برای مصدومین انجام و همزمان پایگاه کمکی اورژانس ۱۱۵ از شهرک ولایت یاسوج نیز به محل حادثه اعزام شد.

رییس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با اقدامات درمانی و به موقع پرسنل اورژانس ۱۱۵ برای مصدومان، وضعیت عمومی آنها مطلوب و توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام سجاد(ع) منتقل شدند.

وحدت نژاد بیان کرد: هرساله با شروع فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی در ساختمان‌ها و منازل مسکونی، به دلیل رعایت نکردن هشدارهای ایمنی و سهل‌انگاری‌هایی که به وفور از سوی هموطنان صورت می‌گیرد، و بخصوص در باغات تفریحی شاهد روی دادن حوادث ناگواری در این زمینه هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه