حادثه ای تلخ برای ۴ زن جوان در تنگ سرخ

۴ خانم جوان در بویراحمد دچار حادثه شدند.

جهانبخش وحدت نژاد ریاست این سازمان در جمع خبرنگاران از گازگرفتگی ۴ خانم جوان در باغات تفریحی تنگ سرخ خبر داد و گفت: ساعت ۱۳ و ۴۳ دقیقه امروز جمعه ۳ دی ماه ۴ خانم جوان توسط همراهان خود و با شکایت تنگی نفس، تهوع و استفراغ به پایگاه اورژانس ۱۱۵ تنگ سرخ بویراحمد مراجعه کردند.

وی افزود: بلافاصله اقدامات درمانی شامل اکسیژن درمانی و سرم درمانی برای مصدومین انجام و همزمان پایگاه کمکی اورژانس ۱۱۵ از شهرک ولایت یاسوج نیز به محل حادثه اعزام شد.

رییس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با اقدامات درمانی و به موقع پرسنل اورژانس ۱۱۵ برای مصدومان، وضعیت عمومی آنها مطلوب و توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام سجاد(ع) منتقل شدند.

وحدت نژاد بیان کرد: هرساله با شروع فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی در ساختمان‌ها و منازل مسکونی، به دلیل رعایت نکردن هشدارهای ایمنی و سهل‌انگاری‌هایی که به وفور از سوی هموطنان صورت می‌گیرد، و بخصوص در باغات تفریحی شاهد روی دادن حوادث ناگواری در این زمینه هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه