آخرین وضعیت دانش‌آموزان مجروح سانحه تصادف در کرمانشاه

ایرنا نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: از ۱۸ دانش آموز مجروح حادثه تصادف مینی‌بوس، غیر از چهار نفر مابقی پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند و افراد بستری نیز در وضعیت خوبی قرار دارند و به زودی از بیمارستان ترخیص می‌شوند.

, آخرین وضعیت دانش‌آموزان مجروح سانحه تصادف در کرمانشاه, رسا نشر - خبر روز

«مجید یزدان‌پناه» روز شنبه در مراسم زنگ پژوهش و تجلیل از برگزیدگان پژوهشی آموزش و پرورش استان در دبیرستان ماندگار جلال آل احمد، از وقوع این حادثه ناگوار ابراز تأسف کرد و به خانواده ۲ دانش آموز متوفی این حادثه تسلیت گفت.

او این حادثه را ناشی وقوع مه شدید اعلام کرد و گفت: بزودی وزیر آموزش و پرورش که اکنون در کنفرانس کشور مصر حضور دارد برای عیادت از خانواده این دانش آموزان به استان سفر خواهد کرد و ظرف ۲ روز گذشته مقامات زیادی از وزارت آموزش و پرورش، برای عیادت و سرکشی از وضعیت دانش آموزان مجروح و خانواده های متوفی به کرمانشاه سفر کردند.

یزدان پناه همچنین با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، از خدمات و زحمات کادر درمان و پزشکان و پرستان استان در رسیدگی به موقع به مجروحان این حادثه ناگوار قدردانی کرد.

براثر تصادف یک دستگاه مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان در بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه در روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه ۲ تن از دانش‌آموزان جان باختند و ۱۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه