یک سؤال از رئیس جمهور: چند نفر را از سامانه معرفی مدیران انتخاب کردید؟!

در اولین کنفرانس خبری آقای رئیسی بعد از پیروزی در انتخابات، ایشان گفتند که سامانه ای در دست طراحی است که مردم بتوانند افراد توانمند را برای مدیریت کشور و حضور در دولت به رئیس جمهور جدید معرفی کنند.

عصر ایران – با گذشت بیش از 100 روز از آغاز به کار دولت آقای سید ابراهیم رئیسی، همه وزرا، معاونین رئیس جمهور و مدیران ارشد دولت منصوب شده‌اند و می‌توان گفت که اکنون کادر دولت سیزدهم، تکمیل است و می‌توان نمای کاملی از مدیران آن را دید.

در اولین کنفرانس خبری آقای رئیسی بعد از پیروزی در انتخابات، ایشان گفتند که سامانه‌ای در دست طراحی است که مردم بتوانند افراد توانمند را برای مدیریت کشور و حضور در دولت به رئیس جمهور جدید معرفی کنند.

, یک سؤال از رئیس جمهور: چند نفر را از سامانه معرفی مدیران انتخاب کردید؟!, رسا نشر - خبر روز

“سامانه معرفی مدیران” راه افتاد و آقای رئیسی در صفحه اول آن چنین نوشتند:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ایران

نخبگان و فرهیختگان عزیز

سلام علیکم

با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص هایی نظیر “کارآمدی”، ” فسادستیزی”، ” روحیه انقلابی” و “مردمی بودن” انتخاب خواهند شد.

ازآنجا که عمیقا بر این باورم “هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود”، و همانگونه که وعده داده بودم سامانه‌ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.

از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص‌های فوق‌الذکر و در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.

امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت‌های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.
سید ابراهیم رئیسی

با اشاره به تصریح رئیس جمهور بر باور عمیق به فلسفه این سامانه که در مرقومه فوق‌الذکر ایشان بدان تصریح شده است، اینک از محضر جناب رئیس جمهور محترم می‌خواهیم بفرمایند که چند نفر از اعضای دولت، طبق وعده داده شده، خارج از حلقه مدیران همیشگی، با استفاده از ظرفیت این سامانه و به صورت مردمی پیشنهاد و منصوب شده‌اند و نام و سمت‌شان چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دوازده =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه