قیمت اتریوم به بالاترین رقم خود رسید

دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، یک هفته پس از آنکه قیمت بیت کوین رکورد خود را ثبت کرد، امروز (جمعه) به بالاترین رقم خود رسید.

 

قیمت اتریوم به بالاترین رقم خود رسید

به گزارش رویترز، ارزش اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، یک هفته پس از آنکه قیمت بیت کوین رکورد خود را ثبت کرد، امروز (جمعه) به بالاترین رقم خود رسید.

از آنجایی که بازارهای ارز دیجیتال در هفته‌های اخیر به شدت صعودی بوده اند، اتر بیش از ۶۰ درصد نسبت به اواخر ماه سپتامبر افزایش نشان می‌دهد.

قیمت این توکن که زیربنای شبکه بلاک چین اتریوم است، در ساعات فعالیت بازارهای آسیا با ۲.۶ درصد افزایش به ۴۴۰۰ دلار رسید و رکورد ۴۳۸۰ دلاری را که در ۱۲ می ثبت شده بود، شکست.

کریس وستون، مدیر بخش تحقیقات در کارگزاری پپراستون Pepperstone که در ملبورن مستقر است، در این باره گفت: اگر ما در تجارت اروپا و ایالات متحده رشد کنیم، من را شگفت زده نمی کند. در حال حاضر این یک پیشرفت هیولایی است و بسیار قوی به نظر می رسد.

این کارشناس ارزهای دیجیتال افزود که به نظر می رسد اقدام اخیر برای ارتقای فنی شبکه اتریوم به این افزایش قیمت کمک کرده است.

بیت کوین که در تاریخ ۲۰ اکتبر به رکورد ۶۷۰۱۶ دلار رسید، آخرین بار با ۱.۴ درصد افزایش به ۶۱۴۵۷ دلار رسید که از اواخر سپتامبر حدود ۵۰ درصد افزایش نشان می دهد.

منبع: تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.