اولین سخنان الک بالدوین، پس از حادثه دلخراش سر صحنه فیلم

الک بالدوین، بازیگر آمریکایی در صفحه اجتماعی خود به ماجرای کشته شدن هالینا هاچینز در صحنه ساخت فیلم، واکنش نشان داد.

, اولین سخنان الک بالدوین، پس از حادثه دلخراش سر صحنه فیلم, رسا نشر - خبر روز

به گزارش ددلاین، بالدوین در صفحه توییتر خود نوشت: «هیچ واژه‌ای برای رساندن شوک و اندوهم در مورد حادثه غم‌انگیزی که جان هالینا هاچینز، همسر، مادر و همکار تحسین شده‌ همه ما را گرفت، وجود ندارد. من به طور کامل با تحقیقات پلیس برای بررسی نحوه وقوع این فاجعه همکاری می‌کنم و با همسر او در تماس هستم و از او و خانواده‌اش حمایت می‌کنم. قلب من برای همسر، فرزند و همه کسانی که هالینا را می‌شناختند و دوست داشتند، شکسته است.»

امروز، خبر کشته شدن هالینا هاچینز، مدیر فیلمبرداری ۴۲ ساله فیلم «زنگار» با شلیک گلوله توسط الک بالدوین با اسلحه‌ای که قرار بود مشقی باشد، در راس اخبار همه رسانه‌ها قرار گرفته است. هاچینز، پس از اصابت گلوله با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شد اما اندکی بعد درگذشت.
در این حادثه، جوئل سوزا، کارگردان این فیلم نیز مجروح شد که تحت مراقب پزشکی در بیمارستان شهر سانتافه، مرکز ایالت نیومکزیکو قرار گرفته است.

هنوز هیچ فردی در این رابطه دستگیر نشده و بازپرسان در حال بازجویی و مصاحبه با شاهدان عینی این اتفاق تلخ در این پروژه سینمایی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه