زایمان خبرساز یک زن با کمک بند ماسک

مادر بارداری که درد بسیار شدیدی را متحمل شده بود، در نهایت مجبور شد به شکل عجیب و باورنکردنی فرزندش را به دنیا بیاورد.

زایمان خبرساز یک زن با کمک بند ماسک

اکثر پدر و مادر ها یا بهتر است بگوییم که همه آن ها برای به دنیا آوردن فرزندشان به بیمارستان مراجعه می کنند اما با شیوع ویروس کرونا خطر قرار گرفتن در معرض بیماری در بیمارستان ها بیشتر است و تصمیم گیری برای به دنیا آوردن فرزند کمی شرایط را سخت کرده است.
“دیوید” و “سارا” هم زوجی بودند که نمی دانستند که فرزند شان را کجا به دنیا بیاورند.
“سارا پاتریک” مادر بارداری که ماجرای عجیب زایمانش را در این بخش می خوانید، مجبور شد که پسرش را در پارکینگ بیمارستان به دنیا آورد، زیرا به طور ناگهانی همه درهای بیمارستان قفل شده بود.
هنگامی که درد زایمان سارا شروع شد، او و همسرش سریع سوار ماشین شدند و بدون برنامه ریزی قبلی به بیمارستان محله خود مراجعه کردند و زمانی که به پارکینگ رسیدند، متوجه شدند که همه درهای ورودی بیمارستان بسته شده است و هیچ کاری از دستشان ساخته نیست. آن ها ورودی های مختلف را چک کردند اما همه آن ها هم قفل بود.
از طرفی درد زایمان سارا به حدی رسیده بود که دیگر خانواده اش نمی توانستند بیشتر از این صبر کنند تا او را به بیمارستان دیگر ببرند.
به همین دلیل سارا به طرز عجیبی پسرش را دقیقاً داخل پارکینگ بیمارستان به دنیا آورد.
زایمان و بریدن بند ناف با کمک ماسک ضد کرونا
شرایط بسیار حساس بود و وضعیت به گونه ای تغییر کرد که همسر سارا مجبور شد با اورژانس تماس بگیرد. همانطور که می دانید آن دو؛ در پارکینگ بیمارستان هیچ امکانات و تجهیزاتی نداشتند و مجبور بودند از کوچکترین چیز هایی که دارند استفاده کنند.
پزشک اورژانس دستورالعمل هایی را به آنها داد و آنها با دقت بند ناف را با ماسک صورت بریدند، بله درست متوجه شدید، با ماسک صورت، همین ماسک هایی که امروزه به دلیل جلوگیری از ابتلا به کرونا همه استفاده می کنیم.
آنها به طوری که پزشک به صورت تلفنی توضیح میداد، بند ماسک را به دور بند ناف گره زدند و آن را جدا کردند.
قبل از اینکه آمبولانس برسد، آن ها با موفقیت فرزند را به دنیا آورده بودند و هیچ مشکلی هم نداشتند و همه چیز به خوبی و در سلامت کامل پیش رفت اما چیزی که هنوز سوال است، این است که چرا ورودی های بیمارستان قفل شده بود.
تا به حال کسی به این سوال پاسخی نداده است و این زوج اهمیتی به آن نمیدهند چراکه برایشان سلامت فرزندشان مهم بود که در حال حاضر آن را دارند.
 

منبع: نمناک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.