پرداخت جرائم با تخفیف تا پایان دی ماه

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس مصوبه مجلس، فرصت پرداخت جرائم با تخفیف تا پایان دی امسال است و بعد از این تاریخ دوباره جرائم دوبرابر می شود.

آخرین فهرست شهر‌های ممنوعه سفر نوروزی ۱۴۰۰/ تعداد شهرهای قرمز و نارنجی به ۵۹ مورد رسید

باشگاه خبرنگاران جوان: سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص جرائم بیش از ۳ میلیون تومان رانندگان اظهار کرد:ما در یک دوره که مربوط به سال ۱۳۹۸ بود، پرداخت قسطی جرائم را برای همه رانندگانی که بالای یک میلیون تومان جریمه داشتند، ابلاغ کردیم. در آن زمان این گونه بود که برای پرداخت روزانه یا ماهانه از طریق درگاه های بانکی یا پلیس راهور در بازه یک سال بدون پیش پرداخت، رانندگان خودروی خود را ترخیص می کردند یا جریمه را به صورت تعلیق درآوردند.

وی ادامه داد:بر اساس آمار، در پایان سال ۹۸ فقط ۳۵ درصد کسانی که تعهد داده بودند، جرائم خود را پرداخت و ۶۵ درصد فقط تعهد را امضا کردند و به قولی که داده بودند، عمل نکردند. ما مجبور شدیم این طرح را متوقف کنیم. اما در حال حاضر، شرایط مساعدی وجود دارد و خودرویی وجود ندارد که جریمه ای بالاتر از ۷ یا ۸ میلیون تومان داشته باشد.

هادیانفر گفت:توصیه ما به رانندگان این است که چون مصوبه مجلس تا پایان دی ۱۴۰۰ است، هموطنان از فرصت پرداخت جرائم با تخفیف استفاده کنند. چون بعد از این تاریخ دوباره جرائم دوبرابر می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.