مرد پلید زن و شوهری را به طلاق کشاند/ در لارستان فاش شد

فرمانده انتظامی شهرستان “لارستان” از دستگیری فردی 29 ساله که اقدام به ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود خبر داد.

, مرد پلید زن و شوهری را به طلاق کشاند/ در لارستان فاش شد, رسا نشر - خبر روز

سرهنگ “داود امجدی” بیان داشت: در پی وصـول یک فقـره پـرونـده از دادسرای لارستان با موضوع ایجاد مزاحمت از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

طلاق برای یک مزاحم اینستاگرامی
وی افزود: شاکی مدعی بود که به تازگی ازدواج کرده و پس از عقد شخصی ناشناس با پیج اینستاگرام اقدام به ارسال پیام‌های رکیک برای خانواده، همسرم و همه اقوام و آشنایان می‌کند و باعث برهم زدن زندگی ما شده به طوریکه در آستانه طلاق قطعی هستم.

فرمانده انتظامی لارستان گفت: با بررسی‌های صورت گرفته در پیج ایسنتاگرام شخص موردنظر توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و وی را در یکی از محلات دستگیر کردند.

سرهنگ “امجدی” با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد متهم قبلا خواستگار همسر شاکی بوده است و جواب رد از وی شنیده است، گفت: فرد مذکور برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی به شهروندان توصیه کرد در ارتباطات خانوادگی و سپردن شماره تلفن به افراد کاملا هوشمندانه عمل کنید و در صورت مزاحمت اینترنی موارد مشکوک را به سایت پلیس فتا به آدرس [email protected] police.ir  گزارش دهید.

 

منبع: رکنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − ده =