جزئیات باتری سری آیفون ۱۳ مشخص شد

 

به گزارش رسا نشر – اپل جدیدترین نسل از گوشی‌های هوشمند خود یعنی سری آیفون 13 را هفته گذشته معرفی کرد، اما طبق معمول بسیاری از جزئیات سخت افزاری آن‌ها را فش نکرد. غول کوپرتینویی در مراسم رونمایی از گوشی‌های جدید خود خبر از افزایش طول عمر باتری داد اما دقیقاً‌ مشخص نکرد که ظرفیت باتری این گوشی‌ها چقدر است. اما خبر خوب اینکه به تازگی اطلاعاتی به دست آمده که این جزئیات را در مورد باتری سری آیفون 13 روشن می‌کند. با دیجی رو همراه باشید.
با توجه به این اطلاعات، آیفون ۱۳ پرو مکس بیشترین بهبود را در زمینه باتری داشته و ظرفیت آن در مقایسه با مدل سال گذشته، ۱۸.۵ درصد بیشتر شده است. از سوی دیگر، آیفون ۱۳ مینی کمترین تغییر را نسبت به نسل قبل داشته و ظرفیت باتری آن تنها ۹ درصد بهتر شده است.
مدل گوشی وات ساعت ظرفیت تقریبی (میلی آمپر ساعت) افزایش نسبت به سال قبل
آیفون ۱۳ مینی ۹.۳۴ ۲۴۳۸ ۹ درصد
آیفون ۱۳ ۱۲.۴۱ ۳۲۴۰ ۱۵ درصد
آیفون ۱۳ پرو ۱۱.۹۷ ۳۱۲۵ ۱۱ درصد
آیفون ۱۳ پرو مکس ۱۶.۷۵ ۴۳۷۳ ۱۸.۵ درصد

نکته جالب توجه اینکه ظرفیت باتری آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو مطابق انتظارها نبوده و این مدل استاندارد است که ظرفیت بیشتری دارد! طول عمر باتری آیفون ۱۳ نسبت به قبل ۱۵ درصد بهتر شده و با در نظر گرفتن اینکه فاقد نمایشگر ۱۲۰ هرتز است و مصرف آن از مدل‌های پرو کمتر می‌باشد، می‌توان انتظار طول عمر به مراتب بهتری را نیز داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه