هرگز مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم/ انگیزه قهرمانی در آسیا را می‌بینم

 

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مطرح شدن نامش به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس، گفت: من علمی از مدیریت ندارم و هرگز مدیرعامل این باشگاه نمی شوم.

هرگز مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم/ انگیزه قهرمانی در آسیا را می‌بینم

حسین کلانی در گفتگویی درباره حاشیه‌های به وجود آمده در خصوص انتخاب او از سوی پیشکسوتان برای تصدی پست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس گفت: اصلاً چنین حرفی مطرح هم نشده است. من واجد شرایط مدیرعاملی نیستم. وزیر ورزش را قبول دارم اما می دانم آنقدر تجربه دارد که حتی به انتخاب من فکر هم نکند. اگر از روی احترام به من بگویند هم قطعاً نمی‌پذیرم. من مدیریت نخوانده ام و بلد نیستم هیچ کاری برای این باشگاه بزرگ کنم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: مدیرعاملی در پرسپولیس باید راهکارهای خروج تیم از بحران را یاد گرفته باشد. شخصی که پشت آن میز می‌نشیند باید ارتباط‌های مالی و اداری خوبی برای کمک به باشگاه داشته باشد.

وی درباره احتمال تغییر در هیأت مدیره باشگاه تاکید کرد: همواره مدیران باشگاه به من لطف داشته و چندین بار با آنها صحبت کردم. مجموعه فعلی همچون دوران آقای سمیعی سالم است. آقای صدری تلاش زیادی می‌کند تا کوه مشکلات مالی پرسپولیس را از سر راه بردارد. من فکر می‌کنم یکی از عواملی که پرسپولیس را همیشه در اوج نگه داشت ثبات فنی و مدیریتی بوده است. از سیاست‌های آقای سجادی در وزارت ورزش خبری ندارم اما اگر قرار است تغییری صورت بگیرد، باید در وقتی باشد که ذهن بازیکنان درگیر نشود.

کلانی درباره شانس پرسپولیس برای کسب پیروزی مقابل الهلال عربستان تصریح کرد: به خودم هرگز اجازه نمی‌دهم اظهار نظر فنی کنم. من شناخت کاملی از شرایط فنی تیم ندارم اما سابقه پرسپولیس در این رقابت‌ها باعث شده تا آنها اعتماد به نفس کافی داشته باشند.

هرگز مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم/ انگیزه قهرمانی در آسیا را می‌بینم

وی ادامه داد: در جلساتی که به تمرین و باشگاه رفتم متوجه شدم همه چیز سر جای خودش قرار دارد. انگیزه بازیکنان بسیار عالی است. پرسپولیس مصمم به قهرمانی در آسیا شده است و مطمئن هستم اگر دچار بحران ناخواسته نشود این اتفاق می‌افتد. اتحاد بین اعضای کادر فنی و بازیکنان بسیار جذاب است و آنها رابطه‌ای صمیمی دارند. بازیکنان باتجربه شبیه به معلم شده اند و همین امر کمک خیلی زیادی کرد تا پرسپولیس اسیر حاشیه نشود.

کلانی در پایان خاطرنشان کرد: چهره بازیکنان پرسپولیس نشان از عزم و انگیزه آنها برای قهرمانی در آسیا دارد. امسال سال پرسپولیس است تا بتواند مهم‌ترین جام آسیایی را با بازیکنان فعلی کسب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.