محصولات جدید شیائومی در ایران چقدر قیمت می‌ خورد؟/ جدول

 

در این گزارش به بررسی قیمت محصولات سری جدید شیائومی که به تازگی رونمایی شده اند، پرداخته ایم.

, محصولات جدید شیائومی در ایران چقدر قیمت می‌ خورد؟/ جدول, رسا نشر - خبر روز

 

شرکت شیائومی به تازگی سری ۱۱ محصولات خود را معرفی کرده است. محصولات Xiaomi ۱۱T به قیمت ۴۹۹ دلار، Xiaomi ۱۱T PRO به قیمت ابتدایی ۶۹۹ دلار، Xiaomi ۱۱ lite ۵G ne به قیمت ۳۹۹ دلار از سری گوشی‌های جدید شیائومی بودند که معرفی شده اند.
این محصولات با این قیمت‌ها  اگر به داخل ایران بیایند، شامل هزینه‌های اضافی دیگری هم خواهند شد.
قیمت دلار در کشور در حال حاضر در کانال ۲۷۰۰۰ تومان به سر می‌برد و اگر بخواهیم قیمت این محصولات را داخل ایران محاسبه کنیم، جدول زیر بدست می‌آید:

نام کالا  قیمت (دلار) قیمت (تومان) 
Xiaomi 11T ۴۹۹ ۱۳,۶۲۲,۷۰۰
Xiaomi 11 lite 5G ne ۳۹۹ ۱۰,۸۹۲,۷۰۰
Xiaomi 11T PRO ۶۹۹ ۱۹,۰۸۲,۷۰۰

البته این قیمت‌ها شامل هزینه رجیستری هم می‌شود و هزینه دیگری را به قیمت گوشی در داخل ایران اضافه می‌کند. بر اساس اعلامی که انجام شده است، هزینه رجیستری برابر ۲۶ درصد از قیمت دلاری آن کالای دیجیتال خواهد بود که با این تفاسیر هزینه رجیستری Xiaomi ۱۱T مبلغی در حدود ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود و همینطور برای خرید گوشی Xiaomi ۱۱T PRO مبلغی در حدود ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان و همینطور برای خرید گوشی Xiaomi ۱۱ lite ۵G ne مبلغی حدود ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان باید توسط شرکت واردکننده پرداخت شود و به هزینه گوشی برای مصرف کننده اضافه می‌شود.
توجه کنید که هر یک از این قیمت‌ها با توجه به دلار ۲۷۳۰۰ تومان محاسبه شده و این مقادیر ممکن است، تغییر کند. بر این اساس ممکن است به دلیل نوسانات نرخ ارز و سایر عوامل دخیل بر قیمت این دست گوشی‌های تلفن همراه، قیمت این محصولات در بازار داخلی فراتر از نرخ اعلام و محاسبه شده در این خبر باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه