چالش‌های زندگی یک محیط‌بان با ۱۵۰ ساچمه در بدن

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «ماه در می‎‌‎زند» که به طراحی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد روی آنتن می‌رود شنبه‌شب میزبان یک محیط‌بان و خانواده‌اش بود که قصه‌ای از لحظات پر از دلهره رویارویی او با یک شکارچی بی‌رحم را روایت کردند.

عباد سارخی در روایت قصه‌اش از یکی از روزهایی بود که به خاطر تعطیلات نوروز مامور اسلحه‌خانه در مرخصی بوده و این محیط‌بان و یکی از همکارانش بدون اسلحه و با دست خالی با یک شکارچی بی‌رحم رودررو شدند: ما دستمان خالی بود. قرار بود همان روز شیفت عید من تمام شود و بعد از چند روز به خانه برمی‌گردم. به آن شکارچی که برخوردیم هر چه گفتیم دستمان خالی است و کاری با او نداریم او شروع به تیراندازی به ما کرد.

, چالش‌های زندگی یک محیط‌بان با ۱۵۰ ساچمه در بدن, رسا نشر - خبر روز

عباد سارخی که در سر و کمرش با جراحت روبه‌رو شد و هنوز هم بیش از ۱۵۰ ساچمه در بدن دارد در بخش‌های مختلفی از برنامه از عشقی گفت که به شغلش و حفاظت از محیط زیست دارد. عشقی که همسرش نیز در آن با او شریک است و به خصوص بعد از آن اتفاق تلخ و به خاطر دردهایی که به دلیل وجود ساچمه‌ها در بدن این محیط‌بان وجود دارد، با او همراهی می‌کند.

در بخش دیگری از این برنامه دختر این محیط‎‌بان هم درباره شغل پدرش گفت: شاید از دور به نظر برسد که محیط‌بان‌ها کار راحتی دارند ولی در واقعیت کار آنها سخت است. اوایل شاید درک نمی‌کردم و می‌پرسیدم چرا وارد این شغل شدی ولی الان واقعا از شغل پدرم لذت می‌برم.

«ماه در می‌زند» هر شب ساعت۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت۱۲ به تهیه‌کنندگی سیدجواد محسنی روی آنتن شبکه دو می‌رود.

۵۸۵۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه