توصیه کارشناس ارز دیجیتال به خریداران بیت کوین

 

کارشناس ارزهای دیجیتال گفت: افرادی که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند باید این موضوع را در نظر بگیرند که نوسانات شدید قیمتی برای این ارز دیجیتال امری عادی است.

, توصیه کارشناس ارز دیجیتال به خریداران بیت کوین, رسا نشر - خبر روز

سعید خوشبخت در پاسخ به این پرسش که ” آیا ارزهای دیجتال جایگزین پول فیات خواهند شد؟ ” گفت: ما تغییرات خیلی عمده ای را در نظام پولی دنیا شاهد خواهیم بود و این امر بدیهی است و به نظر می رسد که رمزارز ها با ایجاد قابلیت های پرداخت بین فردی بدون واسطه زمینه ای را ایجاد می کنند تا بانک های مرکزی در این شکل و سیاق باقی نخواهند ماند.

وی در ادامه افزود: پاسخ به این پرسش که ما شاهد دنیای بعد از پول فیات خواهیم بود یا پول فیات در کنار رمز ارزها به یک همزیستی می رسد بسیار دشوار است چراکه در حال حاضر ما یوان دیجیتال را داریم که در کنار پول فیات در همزیستی هستند اما آن چیزی که مسلم است این است که به واسطه قدرتی که ما ناشی از فناوری بلاکچین و انتقال بی واسطه رمز ارزها به دست آورده‌ایم می توانیم اطمینان حاصل کنیم که قدرت بانک های مرکزی در حوزه‌های یک جانبه هرگز به میزان سابق باز نخواهد گشت و از این به بعد روند قدرت بانک های مرکزی نزولی است و اما نزولی بودن این قدرت لزوما به معنای بد بودن و یا خوب بودن آن نیست.

, توصیه کارشناس ارز دیجیتال به خریداران بیت کوین, رسا نشر - خبر روز

این کارشناس ارزهای دیجیتال در آخر گفت: بانک های مرکزی دو وظیفه مهم که عبارتند از قیم بودن در نظام پولی و سرویس دهندگی پولی را بر عهده دارند و به نظر می رسد تا سال ۲۰۵۰ قدرت قیم بودن در نظام پولی از این بانک های مرکزی سلب شود و قدرت سرویس دهندگی آنها که چیز بدی هم نیست به قوت خود باقی بماند.

سعید خوشبخت کارشناس ارزهای دیجیتال در خصوص آینده قیمتی بیت کوین گفت: افرادی که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند باید این موضوع را در نظر بگیرند که نوسانات شدید قیمتی برای این ارز دیجیتال امری عادی است و ممکن است فردا به ۶۰ هزار دلار برسد و یا تا ۳۰ هزار دلار پایین بیاید؛ در نتیجه عده زیادی نیستند که شان پیش بینی قیمت بیت کوین را داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه