پیام‌های واتس اپ در ۹۰ روز ناپدید می‌شوند

واتس اپ در حال کار روی پیام‌هایی است که پس از ۹۰ روز ناپدید می‌شوند. نوامبر گذشته، پیام‌هایی معرفی شد که پس از ۷ روز ناپدید می‌شوند. چند ماه پیش نیز کار بر روی پیام‌های “یکبار مشاهده” آغاز شد.

, پیام‌های واتس اپ در ۹۰ روز ناپدید می‌شوند, رسا نشر - خبر روز

به گزارش جی اس ام آرنا، اکنون مشخص شده است که واتس اپ، گزینه دیگری را برای انقضای پیام اضافه می‌کند و مدت زمان اعتبار این پیام‌ها ۹۰ روز است؛ بنابراین هر زمان که همه این ویژگی‌ها از حالت بتا خارج شوند، منویی مشابه آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به شما ارائه می‌شود، جایی که می‌توانید بین “خاموش” (بنابراین پیام‌ها هرگز ناپدید نمی‌شوند) یا روشن بودن گزینه انتخاب کنید.
, پیام‌های واتس اپ در ۹۰ روز ناپدید می‌شوند, رسا نشر - خبر روز
درواقع شما انتخاب می‌کنید که گپ‌های شما پس از ۲۴ ساعت، ۷ روز یا ۹۰ روز ناپدید شوند. این گزینه انعطاف پذیری زیادی دارد، اما گزینه “۹۰ روز” فقط به بتای اندروید واتس اپ رسیده است (در آخرین نسخه ۲.۲۱.۹.۶ مشاهده شده است).
واتس اپ گاهی اوقات ویژگی‌های آینده را در قلمرو بتا برای هفته‌ها (و حتی ماه ها) حفظ می‌کند تا سرانجام آن‌ها را برای همه کاربران خود منتشر کند، بنابراین ما هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی باید انتظار داشته باشید که این ویژگی برای همه در دسترس قرار گیرد. با این وجود، خوب است بدانید که روی آن کار می‌شود.
 

منبع: انتخاب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه