عکس و فیلم های زماندار در واتساپ

امروز، واتس اپ، یک ویژگی ناپدید کننده جدید برای عکس‌ها و فیلم‌ها ارائه داد.

, عکس و فیلم های زماندار در واتساپ, رسا نشر - خبر روز

کاربران می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های با قابلیت «مشاهده یکبار» را از طریق این برنامه پیام رسانی ارسال کنند و گیرنده فقط یک بار آن را مشاهده می‌کند.
به گزارش جی‌ای ام آرنا، واتس اپ عکس و فیلم‌هایی با قابلیت “مشاهده یک بار” دریافت می‌کند.
این ویژگی در واقع در اواخر ژوئن (اوایل تیر ماه) در حال آزمایش بود. نحوه عملکرد این گزینه بسیار شبیه به اینستاگرام است. گیرنده برای مشاهده تصویر یا فیلم باید روی دکمه “عکس” یا “ویدئو” ضربه بزند. پس از بسته شدن، دیگر ویدیو یا تصویر قابل دسترسی نخواهد بود.
سایت اینگجت خاطر نشان می‌کند که مقاله راهنمای ویژگی جدید هشدار می‌دهد که گیرندگان هنوز می‌توانند هنگام باز کردن عکس یا ویدیوی View Once عکس‌های صفحه را بگیرند (اسکرین شات) یا صفحه  را ضبط کنند. علاوه بر این، واتس اپ هنگام ارسال تصویر یا ضبط تصویر، به فرستنده اطلاع نمی‌دهد.
, عکس و فیلم های زماندار در واتساپ, رسا نشر - خبر روز
با اضافه شدن ویژگی جدید امنیتی، حتی اگر از آن اسکرین شات بگیرید فقط صفحه سیاه خواهید داشت. برخی از برنامه‌های دیگر می‌توانند این کار را انجام دهند. مشاهده یک بار مصرف احتمالاً باید با یک تایمر نیز تنظیم شود و فقط چند ثانیه وقت دارید آن را نگاه کنید.
 

منبع: انتخاب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه