یک نفر کشته و ۷ زخمی در تیراندازی ضدانقلاب با تفنگ ساچمه ای در الیگودرز/ عوامل تیراندازی دستگیر شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: در حوادث شب گذشته الیگودرز با شلیک عوامل خرابکار و ضدانقلاب یک نفر کشته و ۷ تن دیگر زخمی شدند.

یک نفر کشته و ۷ زخمی در تیراندازی ضدانقلاب با تفنگ ساچمه ای در الیگودرز/ عوامل تیراندازی دستگیر شدند

سرهنگ علی گلالی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: در حوادث شب گذشته در شهرستان الیگودرز در پی ایجاد تنش و درگیری که توسط عوامل خرابکار و ضد انقلاب ایجاد شد متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.

وی افزود: همچنین در اثر شلیک عوامل به سمت مردم ۷ نفر نیز زخمی شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان بیان کرد: تیراندازی از سوی عوامل ضد انقلاب به سمت مردم با استفاده از اسلحه ساچمه‌ای صورت گرفته است که این نوع اسلحه معمولا از سوی ضد انقلاب در درگیری‌های اینچنینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون چندین نفر در ارتباط با حوادث شب گذشته دستگیر شده‌اند که عوامل شلیک به سمت مردم نیز در بین آنها بوده و بزودی با طی مراحل قانونی جهت محاکمه در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرند.

گلالی با بیان اینکه هم اکنون شرایط عادی در الیگودرز برقرار است، تاکید کرد: شکسته شدن حریم امنیت مردم و شلیک به سمت مردم به قصد کشته سازی، خط قرمز پلیس بوده و به افرادی که در این زمینه فعالیت خرابکارانه انجام می‌دهند بر اساس قانون برخورد جدی خواهد شد.

شامگاه پنجشنبه تعدادی از مردم این شهرستان در راستای حمایت از مردم خوزستان در بحث مشکلات کم آبی تجمع مسالمت آمیز انجام دادند اما در ادامه عوامل ضد انقلاب این تجمع را به سمت هنجار شکنی پیش برده و نهایتا تعدادی از آنها در جهت کشته سازی به وسیله اسلحه ساچمه‌ای به سمت مردم تیراندازی کردند که متاسفانه یک نفر کشته و ۷ تن دیگر زخمی شد.

شایان ذکر است استفاده از اسلحه ساچمه‌ای وینچستر در اغتشاشات سال ۹۸ نیز از سوی ضد انقلاب در جهت کشته سازی و شلیک به سمت مردم استفاده شده بود و این نوع سلاح از سوی عوامل انتظامی و امنیتی کشور مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

 

منبع: فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.