روایت مرجانه گلچین از ابتلا به کرونا/ مثل یک کابوس وحشتناک بود

بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون می‌گوید که دوست نداشته کسی بفهمد کرونا گرفته است و آن‌قدر این خبر دهان به دهان رفت تا همه خبردار شدند.

روایت مرجانه گلچین از ابتلا به کرونا/ مثل یک کابوس وحشتناک بود

مرجانه گلچین با ظاهری نه مثلِ همیشه و شاداب و با طراوت بلکه بیمارگونه جلوی دوربین صفحه اینستاگرامش ظاهر شد و ویدئویی از خودش منتشر کرد.

او در این ویدئو اشاره کرده که دوست نداشته کسی بفهمد کرونا گرفته است. بازیگر سریال‌ “بزنگاه” و “بوتیمار” چنین می‌گوید:  بعد از طی کردن دوران سخت بیماری کرونا خدمت رسیدم تا از همراهی‌ها، دلجویی‌ها و احوالپرسی‌های شما تشکر کنم. اگر چه اصلاً دلم نمی‌خواست کسی از بیماری من آگاه شود زیرا همیشه شما من را با روحیه شاد دیده‌اید اما گوش به گوش رفت و خبردار شدند.

گلچین سپس درباره شرایط بیماری اش گفته است: سخت بود؛ آن‌قدر سخت که فکر می‌کنم از یک کابوس وحشتناک پریده‌ام و هنوز هم بدنم از آن خواب وحشتناک عرق کرده، ترسیده و یخ زده است.

او همچنین می‌گوید: خیلی سخت گذشت به اندازه‌ای که اگر تجربه‌اش نمی‌کردم آن‌قدر کرونا را جدّی نمی‌گرفتم اما بسیار جدّی و بسیار خطرناک و آزاردهنده است. مشکل من در کرونا بیشتر مربوط به قسمت سرم بود. سردرد و گردن درد. گوش دردهای وحشتناکی داشتم که هنوز هم برطرف نشده است. در روزهای اول بدن‌درد و سرفه هم داشتم خوشبختانه با تشخیص به موقع دکترم و شروع آنتی بیوتیک ریه‌ام درگیر نشد. اما تا آخرین روزهای درمان تعریق و تب را داشتم. بی حالی و بی انرژی عجیبی و غریبی دارد کرونا. همه ما بارها مریض شده ایم و آنفلوآنزا گرفته‌ایم اما این بیماری را هیچ‌کس تجربه نکرده و امیدوارم هیچ‌کس هم تجربه نکند.

این بازیگر در ادامه لب به انتقاد و دلخوری گشود و چنین گفت: وقتی مریضی و دچار کرونا می‌شوی باید از مواد غذایی خوب استفاده کنی؛ با این هزینه‌های سرسام‌آور یک خانواده در حالت طبیعی هم نمی‌تواند از مواد غذایی که یک مریض نیاز ندارد هم استفاده کند چه برسد به کسی که باید هر روز آبمیوه بخورد و از گوشت و مرغ فراوان استفاده کند و این‌ها برای خانواده‌هایی که در توانشان نیست به یک رویا شبیه است. داروهای بسیار گران و قیمت‌های سرسام آور هر کدامشان معضلی است برای کسانی که هنوز واکسن نزده‌اند و حالا حالا هم نخواهند زد. نمی‌دانم تا کی باید در مورد این مشکلات صحبت کنیم.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.