نحوه غیرفعال کردن ابزارک مزاحم آب و هوا در ویندوز ۱۰

نوار وظیفه بدون سر و صدا را در دستگاه ویندوز ۱۰ خود بازگردانید.

 
پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر – اگر به روزرسانی خودکار را در ویندوز ۱۰ فعال کرده باشید ، احتمالاً متوجه اضافه شدن یک ابزارک جدید و جدید – و بسیار آزار دهنده – در نوار وظیفه شده اید. این “اخبار و علایق” است که مایکروسافت با به روزرسانی نسخه 1909 به ویندوز 10 اضافه کرد و همه مواردی را که در ویندوز 10 اشتباه است برجسته می کند: عناصر ناسازگار طراحی ، اضافه شدن ویژگی دیگری که هیچ کس واقعاً درخواست نکرده است ، و بی نظمی بیشتر شما نیاز دارید.
ویجت نوار وظیفه حتی در مقایسه با عناصر واضح با وضوح بالا در اطراف خود ، کمی مبهم به نظر می رسد که بر غم و اندوه شما افزوده است. (مایکروسافت از شما عصبانی نیستیم ؛ ما فقط ناامید شده ایم.)
ابزارک, نحوه غیرفعال کردن ابزارک مزاحم آب و هوا در ویندوز ۱۰, رسا نشر - خبر روز
خوشبختانه ، شما به راحتی می توانید آن را حذف کنید. نحوه کار:
روی هر بخشی از نوار وظیفه رایانه Windows 10 کلیک راست کنید. این در سمت چپ نماد ساعت و اتصال شبکه در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار دارد.
اخبار و علایق را انتخاب کنید.
روی خاموش کردن کلیک کنید.
در صورت پشیمانی از تصمیم خود برای حذف این ابزارک (بعید به نظر می رسد) ، می توانید با کلیک راست در هر جایی از نوار وظیفه و انتخاب اخبار و علایق> نمایش نماد و متن ، آن را برگردانید. همچنین گزینه ای به نام Show icon (فقط نماد نمایش) را مشاهده خواهید کرد که فقط نماد آب و هوای کوچک را نشان می دهد بدون متن در کنار آن.
همچنین ، هر زمان که نشانگر ماوس خود را بر روی ابزارک هوا قرار دهید ، یک صفحه عظیم با اخبار و اطلاعات آب و هوا ظاهر می شود. اگر می خواهید آب و هوا را در نوار وظیفه خود ببینید ، اما به اخبار و به روزرسانی های ارائه شده توسط مایکروسافت اهمیت زیادی نمی دهید ، می توانید فقط بخش اخبار ویجت را غیرفعال کنید.
برای انجام این کار ، بر روی نوار وظیفه کلیک راست کرده و به قسمت اخبار و علایق بروید. اکنون علامت Open on hover را بردارید. این ابزارک آب و هوا را در نوار وظیفه نگه می دارد ، اما اجازه نمی دهد صفحه بزرگ – آزار دهنده! – جدید باز شود ، مگر اینکه روی ویجت کلیک کنید.
و اگر به دنبال گزینه های دیگری هستید ، بسیاری از برنامه های عالی آب و هوا برای ویندوز وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.
مهدی سوری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه