قتل پدر با همدستی دختر ۱۶ساله و مادرش

در همین زمینه

سیل در مشهد (عکس)

وقتی جسد بی‌جان کوهنورد گمشده در نزدیکی کوه‌ های زیاران در استان البرز پیدا شد، پزشکی قانونی علت مرگ او را خفگی اعلام کرد و این سرنخی برای کشف راز جنایتی خانوادگی بود.

قتل پدر با همدستی دختر ۱۶ساله و مادرش

۲۸خردادماه امسال مأموران پلیس شهرستان ساوجبلاغ در جریان گم شدن مردی جوان قرار گرفتند.

همسر این مرد می‌گفت که شوهرش همیشه جمعه‌ها برای کوهنوردی از خانه خارج می‌شد و صبح آن روز هم برای کوهنوردی به شهرستان آبیک رفته اما با گذشت چندین ساعت از رفتنش، موبایلش خاموش است و خبری از او نیست.

با اظهارات این زن، تحقیقات مأموران برای یافتن کوهنورد گمشده آغاز شد تا اینکه خبر رسید جسد مردی حوالی شهرستان آبیک و نزدیکی کوه‌های زیاران پیدا شده است. او همان کوهنورد گمشده بود و درحالی‌که احتمال می‌رفت هنگام کوهنوردی دچار حادثه شده اما پزشکی قانونی اعلام کرد که روی گلوی او آثار خفگی مشاهده می‌شود و این مرد به قتل رسیده است.

نخستین مظنون، همسر مقتول بود.

مأموران برای تحقیقات بیشتر به سراغ این زن رفتند و از او و دختر ۱۶ساله‌اش تحقیق کردند اما تناقض‌گویی‌های مادر و دختر درباره مقتول و دلیل رفتن او از خانه، ظن مأموران را به آنها بیشتر کرد.

در این شرایط قاضی پرونده دستور بازداشت هردوی آنها را صادر کرد و این مادر و دختر تحت بازجویی قرار گرفتند تا اینکه به قتل پدر خانواده اعتراف کردند.

همسر مقتول گفت: شوهرم وضع مالی خوبی داشت اما هر وقت از او درخواست پول می‌کردم، مخالفت می‌کرد و حاضر نبود برای ما پولی خرج کند. این رفتار او، من و دخترم را اذیت می‌کرد تا اینکه تصمیم گرفتیم برای تصاحب اموالش او را به قتل برسانیم.

شب قبل از حادثه حدود ۲۰قرص خواب در آب طالبی حل کردیم و وقتی شوهرم لیوان را سرکشید، به خواب رفت و بی‌هوش شد.

فکر می‌کردیم همه‌‌چیز تمام است اما حوالی صبح متوجه شدیم که در حال به هوش آمدن است.

برای همین طنابی برداشتیم و دور گردنش انداختیم و او را خفه کردیم. پس از آن جسدش را در صندوق‌عقب ماشینش گذاشتیم و به کوه‌های سمت زیاران منتقل و در آنجا رها کردیم.

به‌گفته سرهنگ محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز، متهمان پس از اقرار به جنایت و بازسازی صحنه قتل راهی زندان شدند.

 

منبع: همشهری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.