عامل کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد (+عکس)

  رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در فضای مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود خبر داد. سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای تلاش برای […]

 

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در فضای مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود خبر داد.
سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای تلاش برای دستگیری یکی از عوامل اصلی ایجاد کلیپ کری‌خوانی اراذل و اوباش در سطح کشور و مطالبات مردمی، «وحید. م »، پس از فرار از تهران و مخفی شدن در بندر ترکمن، امروز صبح دستگیر شد.
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران مرکز عملیاتی پاوافاتب، مخفیگاه متهم در استان گلستان شناسایی شده و مأموران این پلیس به آنجا اعزام شدند.
این مقام ارشد پلیس اعلام کرد: در عملیات تعقیب و گریز ویژه برای دستگیری متهم، وی به اخطار پلیس توجه نکرده و نهایتا متهم بعد از شلیک گلوله پلیس به پاهایش به همراه دو نفر از همدستانش دستگیر شد.
وی گفت: از این افراد یک قبضه شبه سلاح و یک دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.
سرهنگ راستی خاطرنشان کرد: متهم هم‌اکنون تحت درمان قرار دارد.
منبع: فارس

نظرات بسته شده است.